2410
2553
عنوان

برای خرید لباس برم کیش یا تهران

137 بازدید | 11 پست

دوستان برای خرید لباس برم کیش یا تهران

شکستن دل به شکستن استخوان دنده می ماند از بیرون همه چیز خوبست اما هر نفسی که میکشی دردیست...🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
اصفهان

عشقم پ اصفهان خودش خو یکی از بهترین شهرای خرید ایرانه مثلا هایپراستار اصفهان ک بزرگترین خاورمیانه هس دیه قبلا اومدم اونجا مسافرت جنتا مرکز خرید رفتم عالی بودن پاییز بود خیلی لباسای قشنگی گرفتم از ثسال پیش دارم هنوز رو مد و خوشگلن ولی اگ میخای بری برو تهران

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
عشقم پ اصفهان خودش خو یکی از بهترین شهرای خرید ایرانه مثلا هایپراستار اصفهان ک بزرگترین خاورمیانه هس ...

لباساش قشنگه اما گرون شده خیلی

شکستن دل به شکستن استخوان دنده می ماند از بیرون همه چیز خوبست اما هر نفسی که میکشی دردیست...🥺
2714
لباساش قشنگه اما گرون شده خیلی

اها اره گرونی همه جا هس ولی تهران خیلی خیلی بهتره گلم برا همین قیمتم ن تهران عبدل اباد و مولوی رفتم خوب بودن بیشتر میخای چی بخری تا بپرسم برات از خواهرم

اها اره گرونی همه جا هس ولی تهران خیلی خیلی بهتره گلم برا همین قیمتم ن تهران عبدل اباد و مولوی رفتم ...

لباس خونه بیرون هم براخودم هم همسرم

لباس خونه بیرون هم براخودم هم همسرم

اها کلی میخای بری پس خوب بگرد قیمتای خیلی فوق العاده ای پیدا میکنی هم 

عزیزم میشه درخواست دوستی بدم قبول کنی راجب رسم و رسومات اصفهانیا سوال دارم

اها کلی میخای بری پس خوب بگرد قیمتای خیلی فوق العاده ای پیدا میکنی هم  عزیزم میشه درخواست دوست ...

اهان مرسی از راهنماییت