2737
2734

آرزوی مامانمه خونمونو عوض کنیم به خاطر کلاس گذاشنن د شیک بودن نمیخوایم به خاطر این که اتاق نداریم و به آشپزخونمون پله میخوره و مامانن زانوهاش آرترز داره‌...توروخدا برامون دعا کنید بابام راضی شه بابام به مامانم میگه جونت تو این خونه در میاد و عوض نمیکنم آخه انصافه این حرفو بشنوه مامانم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3336380/یه-تصمیم-بزرگ-و-خوب-برای-باز-شدن-گره-های-کور-زندگی-نی-نی-سایتی-ها

خب دلیل پدرت چیه؟

ایشالا که قبول کنه🙏

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

ایشالله راضی بشه

تو هم دعا کن ما بتونیم بریم یه خونه دیگه ماهم از دست همسایه میخوایم فرار کنیم😔

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉

انشالله که مشکلت حل میشه 

دعا کن ما هم خونه مونو بفروشیم و بریم یه جای دیگه دلم میخواد مامانم یه زندگی خوب داشته باشه 

(اسمم معصومه اس)                                                         صدای خنده های خدارا میشنوی؟؟؟صدایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد !!!

عزیزه دلممم.. یک تکه نخ مشکی را در دست بگیرید و شروع به خواندن سوره یس کنید تا آیه 27 من المکرمین
بعد نخ مشکی را 7 گره بزن و به هر گره بگو بستم زبان فلان ( بن یا بنت ) فلان را نسبت به خودم
بعد از هفتمین گره سوره را تا آخر بخوان و بعد از پایان سوره آن نخ مشکی را زیر جسم سنگین مثل پایه میز یا کمد بگذارید

ولییی باید اطمینان قلبی داشته باشی ب اینکار رد خور نداره

اندوه بزرگی ست زمانیکه نباشی
2706