2737
2734
عنوان

به شوهرم میگم دهاتی ، ازم متنفر میشه ؟ ؟ 😐😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1359 بازدید | 73 پست
اخه به نظرم خیلی بی فرهنگه .بااینکه دکترا گرفته ولی .... خیلی فحاشه .عصبیه .و تعصب شدید رو فامیلش د ...

آدمی هستی عیب های شوهرتو ب روش میاری.

درستع؟؟

او نیمه ی من است...❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی یه همچین فحشایی بهتون میده واقعا به جای دکترا باید رو عفت کلامش کار میکرد

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      
2731

شوهرت مقصره چون به هیچ عنوان حق نداره دست روی شما بلند کنه. 

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند   فرزند و عیال و خانمان را چه کند    دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی  دیوانه ی تو هر دو جهان را چه کند   

به نظرت این موضوع جز به خودت و خودش ربط نداره؟ اینجا کی میتونه شما رو منطقی راهنمایی کنه وقتی هیچ چیز از زندگی شما نمیدونه الان اگر همسرت تاپیک بزنه چقدر مطمئنی حق رو به اون نمیدن ؟ 

عزیزم شما زنی عفت کلامت کو وقتی تو همچنین کلماتی به زبون میاری این اجازه میدی به شوهرت هرجوری بخواد ...

ببین .خیییلی تابحال گفته . هی هیچی نگفتم 

که کار به این جا رسیده .یعنی هر آدمی یه ظرفیتی داره !

حتی اگه از حرفهام خوشتون نیومد ، برام گزارش نزنید چون خواهر و..ندارم فقط توی نی نی ساست میتونم حرفام رو بزنم . مرسیییی
2738
ازچه نظر ؟ اخه زود سر چیزهای الکی فریاد میکشه و میگه گوه ببخشید ریدم روت ! منم میگم واقعا که بی فر ...

اون فحش میده

ولی شمام به خانواده اش توهین نکن

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
ازچه نظر ؟ اخه زود سر چیزهای الکی فریاد میکشه و میگه گوه ببخشید ریدم روت ! منم میگم واقعا که بی فر ...

با کارت و عملت و رفتارت 

می تونی هرچیزی را تغییری بدی 

"ما هر آنچه را که به آن فکر کرده، چه خوب چه بد، جذب خود می‌کنیم. "
شوهرت مقصره چون به هیچ عنوان حق نداره دست روی شما بلند کنه. 

من هرموقع بی دلیل و سر چیز الکی عصبانی میشه و فحاشی بدجور میکنه 

بهش گفتم دهاتی .

خودم بدم میاد به خاطر این چیزا ، کسی و تحقیر کنم .

ولی چون از حد تحملم فراتر رفته نتونسم دیگه تحمل کنم .

حتی اگه از حرفهام خوشتون نیومد ، برام گزارش نزنید چون خواهر و..ندارم فقط توی نی نی ساست میتونم حرفام رو بزنم . مرسیییی

حس میکنم خودت شوهرتو انگشت میکنی

اونم بت حمله میکنه!

او نیمه ی من است...❤️
2706