2737
2734
عنوان

اونایی که سگ اپارتمانی دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 5347 بازدید | 85 پست
بله واقعا این حرفت قبول دارم که اونا که از پس هزینه هاش برمیان و‌شرایط نگهداری دارن بخرن چون واقعا ه ...

با ممنوع شدن واردات غذای حیوانات واقعا شرایط بد شده

بسته های غذایی که تا پارسال ۱۰۰ تومان بود،شده ۵۰۰

واقعا هزینه بالایی داره

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
با ممنوع شدن واردات غذای حیوانات واقعا شرایط بد شده بسته های غذایی که تا پارسال ۱۰۰ تومان بود،شده ۵ ...

سگ من که بزرگ بیشتر هزینه داره

چون تو حیاطم هست و شمال زندگی میکنیم و اینجا پر حشراته بیشتر باید بهش برسم.واسه همین هزینه هاش خیلی زیاده،خداروشکر تا حالا مشکلی براش پیش نیومده.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من موافق نگهداری حیوان هستم در شرایطی که واقعا حیوان اذیت نشه یعنی وقت و فضای کافی برای بازی داشته ...

من خیلی خیلی زیادمخالف خریدوفروش حیوانات بخصوص سگ وگربه هستم چون طفلکیا واقعا مورد ظلم قرارمیگیرن

تمام نا تمام من
با تو تمام می شوم ..

آپارتمان‌؟ 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2731
من خیلی خیلی زیادمخالف خریدوفروش حیوانات بخصوص سگ وگربه هستم چون طفلکیا واقعا مورد ظلم قرارمیگیرن

هر بار پیج آقای سامان واقعی رو میبینم اشکم درمیاد

طفلی حیوانات تو ایران هیچ سازمان و سرپرستی ندارن

باز خدا خیر بده افرادی مثل ایشون رو و همه فعالان این بخش رو

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
بله واقعا این حرفت قبول دارم که اونا که از پس هزینه هاش برمیان و‌شرایط نگهداری دارن بخرن چون واقعا ه ...

آخه اگر نخرن جا میمونن تز روشنفکریشون خراب میشه 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
آخه اگر نخرن جا میمونن تز روشنفکریشون خراب میشه 

همه اینطور نیستن عزیزم

بعضی ها واقعا از رو تنهایی میخرن

چون معمولا اونا که خیلی تنهان و ضربه خوردن به حیوانات پناه میبرن

2738
من موافق نگهداری حیوان هستم در شرایطی که واقعا حیوان اذیت نشه یعنی وقت و فضای کافی برای بازی داشته ...

منم مخالف خريد و فروش حيواناتم

به چه حقي ميتونيم روو اين فرشته ها قيمت بذاريم

متنفرم از آدماييكه از اين حيوونا توله كشي ميكنن(گاو و گوسفند و مرغ اينا داستانش فرق داره)

خيلي راحت ميشه سگ بي سرپرست پيدا كرد

خيلي ام ثواب داره

جهالت بیش از دانایی احساس سرخوشی و امنیت ایجاد می کند.
چرا عزیزم ربط داره نگهداری سگ درفرهنگ ما ایرانی ها ومسلمان ها فقط برای مواظبت ازگله ونگهبانی از خانه ...

عزیزدلم الان فتوا دادی دیگ ..تورو خدا بیاید نظرامونو برا خودمون نگهداریم   

یا میبریم یا می اموزیم هیچ باختی وجود ندارد .....
دستشوییشو کجا میکنه ؟خونه رو به هم نمیریزه ؟یا ی وقت بچه ها رو گاز نمیگیره ؟

تو حیاطه عزیزم

دستشویی هم که پای درختا میکنه

نه اصلا اتفاقا خیلی هوای بچه هارو داره و همش باهاشون در حال بازیه

همه اینطور نیستن عزیزم بعضی ها واقعا از رو تنهایی میخرن چون معمولا اونا که خیلی تنهان و ضربه خوردن ...

من يه عمر نماز خوندم و تنها خداست كه هميشه تو قلبمه ولى يه سوال دارم 

خدا به اين مهربونى يه حيوونو خلق ميكنه نجس!!!!

آخه اينم جانداره آب دهنش نجسه !!!!!

نميدونم ولى تو قرآن هم گفته شده همراه اصحاب كهف بوده!!!!

يعنى اصحاب كهف غربزده بودن؟؟؟؟؟نميدونم بخدا🙄🙄

2706