2726
عنوان

دیدم همه دارن میگن دعا کنید

112 بازدید | 15 پست

منم اومدم بگم واسه منم دعا کنید خدا به منم ی بچه بده دیگه خسته شدم هی میگن بچه بیار خدایا من دردمو به کی بگم غیر از خودت منم دوست دارم بچه ها شم همش فکر می کنن من تنبلم نمیخوام زیر بار مسولیت بچه برم دلم گرفته بدجوری سه سال شد بسته دیگه طاقت ندارم تور به حسینت قسم میدم  .... 

خداانشاالله حاجتتو بده

ازتون میخوام برای شفای چشمای پدرمنم دعاکنید

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام ان شالله به زودی باردار بشی با دلِ خوش و تن سالم....

بیای اینجا  و تاپیک بارداری تو مژده بدی...‌

ان شالله این تیکر نشون میده که سال ۹۹ سالی پرا ازشادی و خبرهای خوبه واسه من...واینکه سال ۹۹ پسرم تو بغلمه... 😁😁😁میشه یه صلوات واسم  بفرستی واسه اینکه  ان شالله خدا یه پسرصالح وسالم بهم هدیه بده ....ان شالله شماهم حاجت رواشی
خداانشاالله حاجتتو بده ازتون میخوام برای شفای چشمای پدرمنم دعاکنید

ان شالله پدرشماهم به زودی شفا بگیرن

ان شالله این تیکر نشون میده که سال ۹۹ سالی پرا ازشادی و خبرهای خوبه واسه من...واینکه سال ۹۹ پسرم تو بغلمه... 😁😁😁میشه یه صلوات واسم  بفرستی واسه اینکه  ان شالله خدا یه پسرصالح وسالم بهم هدیه بده ....ان شالله شماهم حاجت رواشی
تخمداناتون چنده مگه بدون امپولا البته واسه من یازده سخته باردار شم این ماه اقدامم 

نه بدونه امپول من سالم بچه نمی خواستیم

تازه اقدامیم

البته از پارسال که بچم سقط شد

2706