2737
2734

امروز ی بحثی با طرف مقابلم راجب اینکه از دختر بچه خوشم میاد تا پسر بچه پیش اومد و حرف زدم اونم ی مثالی زد ک منظورش اینکه پسر بچه بیشتر واسه مادر می مونه و دختر شوهر میکنه میره ! بگذریم یدفعه ای هم بعدش گفت حالا بعدا منو یادت میاد !! مثل همون حالتی ک میگن بعدا حرف من یادت میاد 

نمیدونم چرا دلم گرفت حس میکنم منو واسه اینده نمیخواد .5 ماهه دوستیم 

نظرتون چیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید منظورش این بود بعدا که بچه دار شدیم به حرف من میرسی

همیشه مثبت اندیش بودم😕

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2728

بنظر من ب رابطت دلخوش نباش واسه اینده

ک اگه نشد، ضربه روحی نخوری

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا
با حدس و گمان نمیشه مستقیم بپرس منو واسه چی میخوای 

نمیخوام راجب ازدواج حرفی بزنم میترسم دلم بشکنه کلا هم نمیخوام ناخواسته و ب اجبار بخوام منو برای اینده بخواد

چقدم صادق که گفته😑 مثه طرف من ..منم یه بار یه نفر بهم گفت تو الان قدر منو نمیدونی بعدا که با بقیه بیشتر حرف زدی میفهمی من کی بودم

اینم حس کردم مثه همونه لحنش

اما متاسفانه ما دخترا دور از جون هممون از بس بدبخت و احساسی هستیم میگیم نه اینجوری نبود و بالاخره با هر چیزی بوده خودمونو قانع میکنیم

2738
الان 5 ماهه با همیم بیرون هم زیاد رفتیم بعد چند وقت ازش  بپرسم

هرچی زودتربدونی وتکلیفت معلوم باشه به نفع خودت واینده خودته 

دختراحساساتیه زوددرگیر میشه خودتوبیشترازهمه دوست داشته باش