2733
2734

ببین اول باید بری زبانت رو به یه حد متوسط برسونی وگرنه آیلس خودت رو بکشی ۵/۵ بالاتر نمیشی اگر زبان عمومیت خوب نباشه 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب زبانم در حد متوسط هست. 

اخه میگی در حد صفر ، ببین اول باید زبانت خوب باشه واقعا 

حالا چه نمره ای میخوای ؟ 

ببین من شنیدم آفرینش و اکسیر خوبن 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
2728
اخه میگی در حد صفر ، ببین اول باید زبانت خوب باشه واقعا  حالا چه نمره ای میخوای ؟  ببین ...

برای این گفتم از صفر شروع کنه که اگر نقطه ضعفی از گذشته مونده برطرف شه. 

من 7 می خوام. 

بعد آفرینش استادای خوبش پر بودن و خیلی هم دیر وقت می ده، من می خوام برم کلاس حوصله صبر و التماس ندارم. 

اونقدر هام آفرینش خوب نبود، بیشتر برای کسی خوبه که مثلا الان 6.5 هست می خواد 7 بگیره. نه من که الان شاید در حد 4 یا کمتر هستم. 

برای این گفتم از صفر شروع کنه که اگر نقطه ضعفی از گذشته مونده برطرف شه.  من 7 می خوام.  ...

چون گفتی زبانت در حد متوسط هستش، ببین اول باید بری زبان عمومی ، چون ۴ که خیلی پایین هست ، برو اکسیر تو انقلاب ، به نظرم جواب میگیری