2726
عنوان

چرا وقتی میخوام یه ختمی یردارم یا قرآن بخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 339 بازدید | 39 پست
تلقین میکنی به خودت و کسالت رو جذب میکنی

نه بخدا اصلا ...حتی مامانمم میگه تلقین‌میکنی ولی واقعا انگار دست خودم نیس 

خدایا... حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد💚💚🍃الله 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قبلا یه مدت مریضی بدی شدم از ترس شدید و جن و اینا بود بعدش خوب شدم باز دوباره اینجوری شدم

نترس اولا توکل کن بخدا دوما از کسیکیه بلده ار ایات قران چطور میشه بهش غلبه کرد کمک بگیر منم داشتم با یه سری ایه ودعا وذکر رفع شد

آندیااام بچه ها بحث کردم کاربری مو ترکوندن.دوستام بیاین همه
قبلا یه مدت مریضی بدی شدم از ترس شدید و جن و اینا بود بعدش خوب شدم باز دوباره اینجوری شدم

چکار کردی خوب شدی

منم از دست تاپیکای ترسناک اینجا دارم مریض میشم

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا
2728
چکار کردی خوب شدی منم از دست تاپیکای ترسناک اینجا دارم مریض میشم

وااای نگم برات ...میگن جذبشون میکنیم باز فقط در همین حد که داشتم‌میمیردم کلی دوا دکتر ولی بعدش علتش مشخص شد ......چن سال بود یکی رو هر روز میدیدم نگو....😱😱😭😭😭

نه بخدا اصلا ...حتی مامانمم میگه تلقین‌میکنی ولی واقعا انگار دست خودم نیس  

ببین گلم

تو شروع هر کار حسنه ای ، شیطان کمر همت میبنده ک نشه، ب چیز خاصی ربطش نده ، مداومت کن و از خدا بخواه کمکت کنه

نمازاتم بموقع بخون خصوصا صبح رو

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا
یه سری علایم داره مثل گره خوردن کار ها عدم پیشرفت بهم خوردن خواب عدم تمرکز و....

من همه ی زندگیم به بن بست میرسه نمیدونم‌پرا تو رو خدا اگه کسی رو میشناسی بلد باشه بهم بگو فقط تو رو خدا تبلیغاتی نباشه خطرناکم‌نباشه به اندازه ی کافی کشیدم 

من همه ی زندگیم به بن بست میرسه نمیدونم‌پرا تو رو خدا اگه کسی رو میشناسی بلد باشه بهم بگو فقط تو رو ...

بیا خصوصی بهت توضیح بدم تایپیکت بهم نریزه

آندیااام بچه ها بحث کردم کاربری مو ترکوندن.دوستام بیاین همه

من یه بار تو نت زدم علایم داشتن همزاد یا دعا و .....  تمامش علایمی بود که به طور طبیعی هر کسی تو زندگی تجربه میکنه، بعضی هاش وابسته به تغییرات هرمونی که خانم ها قبل یا حین پریود تجربه میکنند و بعضیش مشکلات روتین مثل پیشرفت نکردن یا جور نشدن ازدواج و .. ..  هیچ واقعیتی در این موضوع پیدا نکردم

ببین گلم تو شروع هر کار حسنه ای شیطان کمر همت میبنده ک نشه، ب چیز خاصی ربطش نده ، مداومت کن و از خد ...

اصلا نمیتونم بخونم وقتی میخونم حالم خوب میشه ولی یه خستگی شدیدی میگیرم انگار کوه کندم و عصبی میشم ...مثلا یه ماه ادامه بدم نمازامو حالم خوب میشه ولی مثلا روز ا ل بخونم روز دوم حس میکنم یکی پشتم وایستاده اسممو میشنوم از این جور چیزا بخدا خودمم خسته شدم دیگه

2706