1619
1632

زندگیم و حالو روزم بهم‌میریزه بقیه روزا هم کسالت عجیبی دارم بیحالو بی انگیزه ام ...ولی وقتی میخوام ختمی بخونم یا اتفاقی میفته به آخر نرسه یا نمیتونم با تمرکز بخونم ویا همش الکی میترسم نمیدونم چمهه

خدایا... حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد💚💚🍃

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1522

انقدر اینطوری تلقین کردی به خودت اینطوری شده بیخیال باش و اهمیت نده باورتو عوض کن 

Michael Jackson Fan Forever ❤ Love You Michael Miss You Babe😢💔           چقدر برای صلح و دوستی و مهربونی توی این دنیای کثیف تلاش کردی ولی نیستی ببینی از وقتی رفتی دنیا بدتر و کثیف تر هم شده تاریکی و ظلم و نامهربونی همه جارو گرفته                    ولی من بهت قول میدم راهتو ادامه بدم و اجازه ندم بدی و تاریکی قلبمو بگیره 😔                     دلم برای قلب مهربونت خیلی تنگ شده مایکل تو یه فرشته بودی 💔           

ببین گلم

مداومت کن.. اولش ممکنه اونجوری باشه که میگی، اما تلاش کن ادامه بدی و سعی کن ب اخر برسونی

تو دلتم دائما از خدا بخواه توفیق اتمامشو بهت بده

و یه نکته دیگه اینکه عمل و حرفت یکی باشه

یعنی تو مدتی ک ختم برمیداری، گناه نکنی

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا
یه سرکتاب بگیر شاید واقعا همزاد داری

قبلا یه مدت مریضی بدی شدم از ترس شدید و جن و اینا بود بعدش خوب شدم باز دوباره اینجوری شدم

8
منم داشتم دعا داره از قران میگیری درست میشه

خودم‌میتونم میترسم برم پیش دعا نویس میگن جن دارن من تجربه ی افتضاحی داشتم 

1432
تلقین میکنی به خودت و کسالت رو جذب میکنی

نه بخدا اصلا ...حتی مامانمم میگه تلقین‌میکنی ولی واقعا انگار دست خودم نیس 

قبلا یه مدت مریضی بدی شدم از ترس شدید و جن و اینا بود بعدش خوب شدم باز دوباره اینجوری شدم

نترس اولا توکل کن بخدا دوما از کسیکیه بلده ار ایات قران چطور میشه بهش غلبه کرد کمک بگیر منم داشتم با یه سری ایه ودعا وذکر رفع شد

آندیااام بچه ها بحث کردم کاربری مو ترکوندن.دوستام بیاین همه

چکار کردی خوب شدی

منم از دست تاپیکای ترسناک اینجا دارم مریض میشم

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا
1639