2703
2553
😂😂همین دیگه عاشق بی تفاوت میشن میان میگیرنت

دیگه سپردیم به خدا. 

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

٢٦ شاغل

حوصلمم سر رفته با مامان و بابام دعوا كردم،نميگم مامان و باباى بدى بودن ولى يه آدمايى رو تو اولويت قرار ميدن كه حرص آدمو درميارن.

اَه خيلى دلم پُره و ميخوام درد و دل كنم..من جزء اون آدمايى هستم كه از زمين و زمان شاكى هست!

من يه بچه ناخواسته بودم!بچه اخرى كه هيچ كس منتظرش نبود،الان همه رفتن و مامان و بابام چسبيدن به من!خواستگار خوب داشتم بخاطر دور بودنش مامانم رد كرد حتى نذاشت بيان خونه چراااااا چون نمى خواد دخترش جاى دور بره ولى اونيكى دخترش رفته

اصلا بحث ازدواج نيست خودم آمادگيشو ندارم،اخلاقام خاصه،يه دختر لوس و نارك نارنجى هستى تحمل هر كس و هر شرايطى رو ندارم

بحثم اينكه احساس خستگى ميكنم،از اين دنيا بدم مياد

ميخوام كلا از ايران برم

گـايا: يـكى از خــدايان يـونان،اولـين الههء زمين،اولـين موجودى  كه از دل خلاء به وجـود آمده…!مادر و همسر اورانوس
2720

دوستان من از تجربیاتم بگم و برم

1.زن انتخاب کننده نیس باید انتخاب بشه(توروخدا نریزید سرم و ژست روشنفکری نگیرید.این قانون طبیعته)

پس بیایید توی ذهنتون تیپ سازی نکنید برای همسر آیندتون و به گزینه هایی ک شما رو پسند کردن بپردازید

2.برای خودتون معیارهای محدودکننده تعیبن نکنید

مثلا من خودم اختلاف سنی بیشتر از 4سال نمیپسندیدم

الان پشیمونم ک چرا ب اونی ک 10 سال ازم بزرگتر بود جواب منفی دادم میدونید چرا

چون همه جوره اوکی بود از نظر مالی و بدبختی های الانو نداشتم

...

حرف زیاده ولی حوصله شرح قصه نیست...

اگر  نظرم به دردتون خورد برای حاجتم یک صلوات لطفا...
شوهر میخام چیکار بیاد بلای جونم بشه

شما واقعا فازتون چیه😂😂😂

یه جا میگی شوهرم ونامزدم‌و‌ اینا

یه جا‌میگی شوهر میخام چیکار😐

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     

یک چیز دیگه این که...

خانمی ک 28 یا 30 یا 32 یا.....سالت شده

هیچوقت فکرنکن دیر شده برات

این فکر خیلی مخربه

اگر میخاید جذبتون بشن

پس مثل یک آهن ربا عمل کنید

در درجه اول ب زیبایی چهره و هیکل و تیپ و ظاهر بسیار اهمیت بدید.نمیگم جلف ولی زیبا

در درجه دوم شادابی و نشاط و سرزندگی و اعتماد بنفس داشته باشید

به افکار منفی فکرنکنید چون چه بخاید چه نخاید رو ظاهرتون تاثیر میذاره

این نکاتی ک گفتم انجام بدید اونوقت متوجه میشید ک ازدواج اتفاقی غیر قابل دسترس نیس

اگر  نظرم به دردتون خورد برای حاجتم یک صلوات لطفا...
2714
شما واقعا فازتون چیه😂😂😂 یه جا میگی شوهرم ونامزدم‌و‌ اینا یه جا‌میگی شوهر میخام چیکار😐

دوست پسرمه اون عزیزم😄 ولی چون واژه خوبی نیس میگم نامزد 

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
موردی داره گلم حلال خداس مگه قراره با متاهل صیغه کنه

مورد. داره 

شما خودت راضی میشی بخاطر.سن و سال بالا صیغه این و اون بشی ؟؟؟عزیزم بقول خودتون گلم 

این راهکار درستی برا دختر خانمای مجرد. نیست 

انگار ک بهشون بگی برو دستمالی شو 

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
من ۲۶ ساله  از صبح دارم تو خونه پدری عین چی کار میکنم 😒 اخرشم میگن چرا زود جواب خاستگارای سن ...

تازه فکر کن اون موقع شاید شوهرت کمکت کنه کوزت نشی خب 

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 

متاسفانه کل جامعه مقصرن الان به قدری داره ازدواج پسرمجردبازن بیوه سن بالا یه بچه دارزیادمیشه که ازدواج یه دخترپسرمجردانجام نمیشه اونم فقط به خاطر اینکه اینجوری یازنه خرجشون میده یالااقل یه خونه یاماشین یااثاث داره دیگه مشکل اینه مازنابه هم رحم نمیکنیم ازخدامی خوام انشاله همتون سفیدبخت بشیدچه با شوهرچه بی شوهرالبته انشاله که بهترین ازدواج بکنین

خب ینی خانواده یه دختر ۳۳ساله درک اینو ندارن ک اجازه بدن واقعا ؟؟من برا این خانوم گفتم شمارو ک نمیدو ...

۳۳ سال مگ سن زیادی شایدطرفا

شمااینجوری باشه اماخیلی جاها۳۳سال دختر جوونی ک وقت ازدواج و سنش زیادنیس دخترای فامیل ما ۳۴و۳۵سالگی ازدواج میکنن پسراهم همینطورداداشاخودمم ۳۹و۳۶سالشون مجردن

2706