2737
2734

امروز سومین روز تاخیرمه، اولین روز تاخیرم بی بی زدم منفی بود اینجا دوستان گفتن احتمالا زود زدی مال خیلیا بعد ۴،۵ روز یا بیشتر نشون میده

قرص مدروکسی پروژسترون میخورم پریودام منظمه ماه قبل سه روز جلو انداختم الان باید سه روز پیش پریودمیشدم که نشدم

کمردرد دارم و گاهی پهلو و زیردلم چند ثانیه ای میگیره ول میکنه و ترشح بدون رنگ و بی بو دارم

حالتهای پریودی مثل ماه های قبلی ندارم

از بی بی منفی و پریود شدن میترسم 

کسی بوده که مثل من شده و باردار بوده؟

مظمین نیستن ولی من یکی دو روز قبل پریودی بی بیم منفی بود ولی یکی دو روز بعدش مثبت شد

خدا جونم سلام . خدایا خیلی ممنونم به خاطر تمام چیزهایی که بهم دادی . خدا جونم لطفا دوباره معجزتو نشونم بده .خدایا معجزه میخوام یا حضرت زهرا خودت قول دادی بهم  خدایا خودت میدونی منظورم چیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله من 5 روز پریودم عقب افتاد.حالت تهوع داشتم.کمر درد و دل درد و همچنین درد زیر شکم.برا من علائم بارداری بود.با اینحال 10 روز صبر کردم بعد بی بی چک زدم و مثبت بود.

شما هم یه کم زود بی بی چک زدی یه چند روز دیگه هم صبر کن.

تکیه بر لطف خدا دارم و بس...

2728
2738
من چهار روز تاخیر مثبت شد و علائم هم قابل اطمینان نیستن من دل درد پریودی داشتم با ترشح ک باردار بودم

نمیدونم دلمو خوش کنم یانه

تا پس فردا اگه نشم بی بی میزنم

از منفی بودنش میترسم

2706