2733
2734

سلام. بچه ها لطفا به دادم برسین. خیلی داغونم. من دوماهه عروسی کردم سر یک ماه با شوهرم بحث و دعوا شدید داشتیم که مقصرم اون بود من اومدم خونه بابام حتی حالمو نپرسید دنبالم نیومد الانم 4 روزه دادخواست تمکین اومده برام. خودشم خونه نیست رفته مونده خونه پدرش اینا شهرستان

اگه نفقه میخوای برو خونت

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

توروخدا کسی های بنظرش میرسه بگه نذر و دعا هم کردم دیگه نمیدونم چه دعایی کنم

با اینکه ازش ناراحتمو انتظار همچین کاری نداشتماول زندگی ازش.... ولی اصلا تو فکر جداشدن نیستم... کم‌کم کنیددددد

خوبه دیگه زرنگ بوده گربه رو دم حجله کشته....چون تمکین زده برو  خونت...ولی زیاد به دلش نباش

...

زیبایی افکار زیبایی جهان است. یادبگیریم زیاد مطالعه کنیم و افراد خوب جامعه باشیم. طبیعت دوست باشیم و احترام بزاریم.
2738

وای توروخدا اول زنذگی این بچه بازیارو درنیارین ینی چی تا تقی ب توقی میخوره میرین خونه باباتون.خب عزیزم توکوش اونم میخونن پرش میکنن مرده برااینکه غرورشو حفظ کنه هرکاری میکنه 

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸

سرچی دعوا کردین عزیزم؟

ایا جونت در خطر بود که خونه زندگیتو ول کردی اومدی خونه پدرت؟

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست

اگه ميخواي جدا شي بمون خونه بابات هيچ كاري نميتونه بكنه فقط از نفقه ميوفتي اما اگه ميخواين آشتي كنين يه بزرگتر پيشقدم بشه.هرچند كه شوهر نادونت بايد زنگ ميزد و ميومد دنبالت

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
اگه نفقه میخوای برو خونت

آخه من اصلا دنبال این چیزا نیستم نمیخام اول زندگی سر یه دعوا پام به دادگاها باز بشه... من الان یه هفته ست خاستمبرگردم خونه ولی اون رفته شهرستان کلیدا خونه هم برده با خودش

2706