1648
1655
عنوان

دیروز رفتم استخر...

477 بازدید | 40 پست

وقتی بقیه رو میدیدم واقعا از چاقیم بدم اومد. تو یکسال اخیر 3 بار رژیم از متخصص گرفتم ولی بعد نهایت چند روز ول میکنم و بیشتر از قبل میخورم.

تو یکسال اخیر از بس غصه چاقیمو خوردم 6 کیلو اضافه شدم.

از جهت روحی تو عذابم ولی توان کم خوری و گرسنگی کشیدن رو ندارم.چون تو زندگیم خیلی مشکل دارم.

چیکار کنم؟ دست داشتم یه روانشناس بود کمکم میکرد ارادم برگرده.

فقط 33 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷🌷🌷اگه دوست داشتی برای حاجتم صلوات بفرست🌷🌷🌷

اینم بگم 30 کیلو اضافه دارم.

شوهرم خیلی سر این قضیه مسخره ام میکنه و علت بی ارادگیمم حرفای اونه.

فقط 33 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷🌷🌷اگه دوست داشتی برای حاجتم صلوات بفرست🌷🌷🌷

اتفاقا حرفای شوهرت باید باعث ایجاد یک انگیزه ی قوی برات بشه

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁یک عدد مدافع پزشک های زحمت کش و با کفایت هستم✋❤                

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1522
1614

برنامه های کالری شماری نصب کن رو گوشیت

هر چی خوردی تو برنامهه بزن

خیلی مفیده

الهی سوسک شین که موهاتونو چتری کوتاه میکنید بهتون میاد،من یه بار چتری کوتاه کردم شبیه اسب های کالسکه شدم  

اتفاقا من برا اينكه خودمو به شوهرم ثابت كنم با خودم عهد كردم ده كيلو لاغر كنم اما سخته واقعا.لاغر كردن و رژيم يكي از سخت ترين كاراي دنياس

زندگی رو سختش نکنیم.نیازی نیس به هر حرفی و عملی عکس العمل نشون بدیم.عشقم پسرم   اسمم بتول نيست
اتفاقا من برا اينكه خودمو به شوهرم ثابت كنم با خودم عهد كردم ده كيلو لاغر كنم اما سخته واقعا.لاغر كر ...

و حوصله سر بر ترین!

لامصب شکنجست

الهی سوسک شین که موهاتونو چتری کوتاه میکنید بهتون میاد،من یه بار چتری کوتاه کردم شبیه اسب های کالسکه شدم  
1432
اینم بگم 30 کیلو اضافه دارم. شوهرم خیلی سر این قضیه مسخره ام میکنه و علت بی ارادگیمم حرفای اونه.

ب چه حقی مسخره میکنه، وا. مگه میشه شوهر ادم اینطور رفتار کنه؟؟؟ من از بعد زایمانم سی کیلو اضافه کردم، خودم اینقدر غصه خوردم ولی شوهرم ب خاطر اینکه اذیت نشم گفت تازه خوشگلتر شدی

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از خدا میخوام حال دل همتون همیشه خوبه خوب باشه😊😊❤❤😊😊❤❤😊😊

سویق بخور

انقد سیرت میکنه گرسنگی نمیکشی

اشتهات رو میبره

ناشتا بخور

بعد صبحانه هم بخور

در طول روزم بخور

سیر سیییییرت میکنه

نزدیکی قریب الوقوع ظهور:                                                                             http://nooremojarrad.com/دانشنامه/علائم_ظهور                                                                                      قسمت سبز را کپی کنید در مرورگر.
1639