2733
2734
عنوان

بگم یا نگم 🙄

211 بازدید | 14 پست

تولدشه 

خودم تمومش کردم ولی دلیلم دوس نداشتن نبود

الان تبریک بگم در حد یه مسیج خیلی ضایع و سبُکه؟🙄😑😑

تعداد رای : 27
نظرسنجی
تو بگو اون که به یه ورشم نیس 😒
5
18%
بگو اونم دوسِت داره خوشحال میشه 🤗
3
11%
نه نگو خودتو مغرورِ سردِ جذاب نشون بده 😑
9
33%
چرا فک میکنی براش مهمه؟😐
10
37%
قبل باز کردن دهنمون به بول شتی که قراره ازش خارج بشه فکر کنیم 🤡

نگو و خودتو مسخره نکن

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مغرور سردِ جذاب😐

بیکار نباش برای ظهور امام زمان (عج) صلوات بفرست😍❤کاش دستان خدا پیدا بود، 🙌تا درآن وقت که بی حوصله و تنهایی 😒و دلت از غم دنیا دریاست 😢بزنی تکیه به آن 😌و بخندی به همه رنج جهان 😃آره من مذهبی ام😎 عقب مونده و جاهل نیستم توی قفس هم زندگی نمیکنم 😏عاشق چادر مشکیمم 😍😍😍❤تو اگه غیر مذهبی هستی ؛عقایدت رو واسه خودت نگه دار 🤗حق نداری به من و چادر و دینم بی حرمتی کنی باشه؟ آفرین😌
2738

هیچ کدوم از گزینهات 

جوابت پسته اوله😁

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
مغرور و جذابش رو کار ندارم.ولی وقتی کات میکنی تبریک چه معنی جز منت کشی داره

آخه اون اصن در بند این چیزا نیس انگار براش خیلی عادیه که با دوسدختر سابقش مث یه دوست معمولی برخورد کنه 

حتی عکس پروفایلمو عوض میکنم میاد نظر میده 😐😑

بده.من بودم نمی دادم.مگر اینکه باهاش رابطه میداشتم.

رابطه داشتم که باید کادو میدادم 😂🤦🏻

2706