2737
2734
عنوان

کسایی که آرایشگرن یا مدرک آرایشگری دارن بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 232 بازدید | 41 پست
بری شنیون بهتره..چون اگه پایه بافت رو یاد بگیری بعدا از اینستا میتونی مدلای جدید یاد بگیری...چرا قیم ...

کدوم شهری؟

چه سالی رفتی؟

کار تایپ،پاورپوینت،تحقیق،پروژه های اکسل رو با مناسب ترین قیمت انجام میدم.
ینی برم آرایشگاه؟؟

ببین قشنگ پرسوجوکن بعضیا کارشینیونشون عالیه  کاراموززیاددارن اماخوب اموزش نمیدن اول چندنفر ک حسابی حرفه ای هستنوپیداکن بعد بپرس ببین کاراموز کدومشون راضی ترن.البته بعضیا هزینه زیادمیگیرن واسه اموزش چون معروفن بتونی ادم منصف وکاربلدپیداکنی حسابی خوبه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم رفتم عزیزم کلی بافتم یادگرفتم

نمیدونم راستش من مشهد زندگی میکنم رفتم برای مدرک تخصصی گفتن جدا است میکاپ شنیون ابرو شیمیایی کوپ 5 تا واجبه 

بافت 

براشینگ 

کاشت ناخن 

کاشت مژه 

اکستنشن مو جدا گانه باید مدرک بگیری

من خودم رفتم عزیزم کلی بافتم یادگرفتم

شینیون قیمتش خیلی زیاده

هزینه وسایلش چقدره؟؟؟

2731
نمیدونم راستش من مشهد زندگی میکنم رفتم برای مدرک تخصصی گفتن جدا است میکاپ شنیون ابرو شیمیایی کوپ 5 ت ...

آره میدونم

شما چه مدرک هایی گرفتید؟؟

شینیون قیمتش خیلی زیاده هزینه وسایلش چقدره؟؟؟

شنیون من میخواستم مدرک بگیرم 2200 فقط مدرکش رو می‌گرفت ولی جایه حرفه ای رفتم 6ماه آموزش بعد 6 ماه تا هروقت خواستم میتونستم واستم براشون کارکنم درصدی 

لیست لوازمش رو هم دارم بخوای درجه یک بخری لوازمش هم تا 2 تومن میشه 

ببین قشنگ پرسوجوکن بعضیا کارشینیونشون عالیه  کاراموززیاددارن اماخوب اموزش نمیدن اول چندنفر ک حس ...

مشکل اینجاست که من اصلا وقت این کار رو ندارم

دانشجوام و یک روز در هفته میخوام برم کلاس

اونم حتما باید نزدیک خونه باشه

نزدیک خونمون6تا آرایشگاه هست

ولی آموزشگاه یدونه بیشتر پیدا نکردم

آره میدونم شما چه مدرک هایی گرفتید؟؟

من پشیمون شدم حقیقتش آخه اونقدری سرمایه نداشتم الان میکاپ و شنیون با وسیله ها 8 ملیون خرج داشت دیگه خرج های گوشه کنار بماند 3 مدرک دیگه بماند بعدشم مشهد برای کار حداقل کمش 100 ملیون سرمایه اولیه میخواست

2738
شنیون من میخواستم مدرک بگیرم 2200 فقط مدرکش رو می‌گرفت ولی جایه حرفه ای رفتم 6ماه آموزش بعد 6 ماه تا ...

لیست لوازم بزرگشو میشه بگی؟

من پشیمون شدم حقیقتش آخه اونقدری سرمایه نداشتم الان میکاپ و شنیون با وسیله ها 8 ملیون خرج داشت دیگه ...

گذاشتیش کنار؟

منم دانشجوام پوله زیادی ندارم

2تومن پس انداز دارم

1تومن میتونم پس انداز کنم

گذاشتیش کنار؟ منم دانشجوام پوله زیادی ندارم 2تومن پس انداز دارم 1تومن میتونم پس انداز کنم

آره بابا ول کردم آخه وقتی پا تو کاری میزاری نباید دغدغه پولش رو داشته باشی اونطور که مدیر آموزشگاه صحبت می‌کرد کم کمش برای مدرک ها و وسیله ها باید 20 ملیون نقد نقد می‌داشتم 

آره بابا ول کردم آخه وقتی پا تو کاری میزاری نباید دغدغه پولش رو داشته باشی اونطور که مدیر آموزشگاه ص ...

درسته حرفت

کاملا موافقم

2706