2733
2734
عنوان

نامزدم کلی نزول کرده بوده به منم نگفته بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 990 بازدید | 71 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وقتی خودش پول داشته باشه ک نمیره از کسی بگیره!! با پولای خودش کار میکنه پولا خودشو ک نمیزاره تو بال ...

عسل جون ادم بسیار ریسک پذیریه میترسم اینکارشو دائم ادامه بده

نشنیدم چی فرمودین؟
😅😅😅😅 زیادی قضیه رو عمومی کردی بنظرم...ی مساله اس ک بین خودتون باید حل میکردید

اون همرو کشید جلو که منو قانع کنه حرفات منطقیه درست میگی اصلا نباید کاری داشته باشم

نشنیدم چی فرمودین؟
2731
اسی  مگه چقدر در میاره اصل و فرع پولو بده اونم تو بازار که سود و زیانش مشخص نیست😕

درامدش خیلی بالاست ولی خرج نمیکنه اکثرشو دوباره میزاره رو کارش سرمایه زیادی جمع کرده با اینکه از طرف پدرش چیزی بهش نرسیده

نشنیدم چی فرمودین؟
درامدش خیلی بالاست ولی خرج نمیکنه اکثرشو دوباره میزاره رو کارش سرمایه زیادی جمع کرده با اینکه از طرف ...

ببخشید واسه سر قبرشه؟  عجب

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
راستشو بخوای از نظر منم امور مالی مرد ب زن‌ارتباطی نداره!! میتونی بری بپرسی وقتی کاری از دستت برنمی ...

مالی که توش ایراد باشه خیلیم ربط داره حتی جایزه طلاق بگیرن

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂
2738
دقیقا همین حرفارو بهم زدن ولی انقدر از بچگی گفتن نزول بدبخت میکنه استرس گرفتم

عزیزم خدا نکرده پس فردا بچه بدنیا بیاد خلافکار بشه یا مریضی ناعلاج بیاد سراغتون اونوقت به شما مربوط میشه یا نه؟

درامدش خیلی بالاست ولی خرج نمیکنه اکثرشو دوباره میزاره رو کارش سرمایه زیادی جمع کرده با اینکه از طرف ...

به أينا ميگن طمع پول كه متاسفانه اعتياد اوره ولي تا سرشون به سنگ نخوره درست نميشن😒

وامهایی که میگیریم، فکر میکنیم شرعیه و سودش مثلا 12 یا 18 درصده. ولی همشون 30 درصد سود میگیرن، بانک مسکن سودش 30 تا 40 درصده. 12 درصد اوراق میخریم، 18 درصدم سوده وامه، میشه 30 درصد. یعنی نزول. فکر نکنم پول نزول بیشتر از 30 درصد باشه

متاسفانه کلی پیشرفتم کرده برای همین مزش رفته زیرزبونش

عزیزم این پیشرفت نیست خریت و حماقته.میدونی تمام این مزه ای که زیر دندونشه یه روز تلخ تلخ میشه و به بادمیره

شوهرمن پنهانی برای بدهیاش نزول کرده بود البته گولش زده بودن.بعدشش ماه باید پولشو با دوملیون نزول بهش برمیگردوند که نتونست و تمام سرمایشو فروخت که بتونه نزولشو بده تمام مال حرومی که آورده بود توخونه همشو با ضرر پس داد

من خیییییلی اعتقاد به مال و لقمه حلال دارم.شایدهرکسی جای من بود بافروختن ماشین و طلا و...گریه میکرد یا اصلا اجازه نمیداد ولی من هزاربارخداروشکرمیکردم که زندگیم ازپول نزول پاک شد و شوهرمم چشم ترس شد.

شما میتونید با لقمه حرومی که نامزدت میاره سرسفره کنار بیای؟؟؟

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
ببخشید واسه سر قبرشه؟  عجب

به خدا منم دیوونه کرده نمیدونم چی بگم بهش ، فکر و ذکرش فقط همین چیزاست میگه خرج کردن جلو پیشرفت رو میگیره میگه باید وقتی میتونی ده تا از یچیزیو بخری برات قابل تهییست اگر بیشتر از یک دهم سرمایت باشه جلو پیشرفتو میگیره کلی فلسفه عجیب غریب داره برای خودش

از حق نگذریم از لحاظ اخلاقی و شعوری خیلی مرد خوبیه و در کل خیلی دوستش دارم تو این چهار سال دوستی و نامزدی همش عشقم بهش بیشتر شده

ولی مثلا من دفتر مهندسی دارم همش میگه تو درست کار نمیکنی مدیریت بلد نیستی بلد نیستی مخ مشتریو بزنی و اینا 

نشنیدم چی فرمودین؟
2706