2733
2734
عنوان

از همسر فضاي مجازي خود طلاق بگيريد

| مشاهده متن کامل بحث + 891 بازدید | 77 پست
نه شرمنده جلد كتاب روي پروفايله .امتياز كتاب را واگذار كردم .بزودي با اجازه ايشون پروفايل pdf   ...

چرا واگذار کردی؟؟؟

یعنی الان کتاب شما به اسم کسی دیگه چاپ شده؟

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله دیدم

رضا علی یعقوبی

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
چرا واگذار کردی؟؟؟ یعنی الان کتاب شما به اسم کسی دیگه چاپ شده؟

نه به اسم خودم است .اما ده ميليون گرفتم واون  هر چقدر ميتونه چاپ ميكنه و مي فروشه وسودش مال خودشه.من فقط دويست جلد سهم خودم است به دوستان با چهل درصد تخفيف ميدم

2728
نه به اسم خودم است .اما ده ميليون گرفتم واون  هر چقدر ميتونه چاپ ميكنه و مي فروشه وسودش م ...

الان متوجه شدم

موفق باشید

2738
همچنين شما

واقعا جای تاسفه که مولف برای چاپ کتاب این همه مشکل داره ، 

ان شالله مشکلات شمام حل بشه ،و شاهد این چنین چیزایی نباشیم

@varparide25    

ميخوام ازت طلاق بگيرم تا مهر طلاق تو شناسنامم نديدم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706