1472
1411
عنوان

بیایید بگید این شبیه کیه؟؟

299 بازدید | 47 پست

خییییییلی شبیه یکی از بازیگرای ایرانیه 

شازده کوچولو پرسید کی اوضاع بهتر میشه؟                 روباه گفت : از وقتی ک بفهمی همه چیز به خودت بستگی داره ...                                                        ( کاربر قدیمی ام ک ب لطف بعضی دوستان ترکیدم 😏 ) 

😕😕👇کوووو

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاپیک جامع بافتنی های من + قیمت+ عکس 👇💚👌اینجا کلیک کنین. عکس و قیمت بافتنی هارو گذاشتم.سفارش برای هر رده سنی پذیرفته میشود            تیکر عروسیمه انشالله😍😚😘😙 یه صلوات مهمونم میکنی؟؟

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

1436

شازده کوچولو پرسید کی اوضاع بهتر میشه؟                 روباه گفت : از وقتی ک بفهمی همه چیز به خودت بستگی داره ...                                                        ( کاربر قدیمی ام ک ب لطف بعضی دوستان ترکیدم 😏 ) 
1334

اشکان خطیبی 

علاقمند به طب سنتی. یه پسوریازیسی ام. یا بقول بعضیا سوریازیس. من بیمار نیستم. پسوریازیس هم بیماری نیست. فقط مساله ‌س که راه حل داره به تازگی با دنیای جذب آشنا شدم و باهاش به هر چی میخام خواهم رسید دنیای خانوم ها ناشناخته س و نی نی سایت یه راهیه برا شناخت شون همون خواستگار معروفم 😅
اشکان خطیبی

افرین چقددددد شبیشه 

1474

اشکان خطیبی

در خانه ی ما 💒 ابراز احساسات 💏 بوسیدن💋 و در آغوش گرفتن 💖 مانند نفس کشیدن ، بدیهی و ضروری ست!😍👫💍 یک جهان 🌍 ۹ سیاره 🌌 ۲۰۴ کشور 👀 ۸۰۹ جزیره 🏝 ۷ دریا 🌊 و من افتخار آشنایی با تو را داشتم! 😍👫💕
1450