2410
2553

سلام 

شبتون بخیر

ممنونم که وقت میذارین 😍 

هدف از این ملاقات صرفا شناخت بیشتر هست برای اینکه متوجه بشیم ایا تفاهم داریم یا نه

چیا باید بپرسم؟ به چیا باید توجه کنم؟ چجوری باید رفتار کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

فرهنگش و میتونی از حرف زدنش و احترامی که قائله واسه شما و گارسون و هرکی که بهش برمیخوره متوجه بشی

تیپش ببین باید اصولا رسمی باشه

تمیز باشه دهن خوشبو

دندونای تمیز

ریش و سبیل تمیز

ببین کلا باید هرکاری واسه عروسی میکنه رو واسه قرار اول انجام بده 

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
2714

دقت کن ببین چقدر از خودش میگه!

از شما چی میپرسه؟

در مورد خودت و خانوادت...

تو چه دنیایی سیر میکنه 

رفتار شهروندیش چطوره 

از رانندگی بگیر تا برخورد با میزبان کافه و..

گاوه یا متوجه ست با یه خانوم اومده بیرون 😁

با احترام درخواست دوستی نمی پذیرم🌹
ممنونم که راهنماییم کردی♡ چجوری باید بفهمم که هیز هست یا نه؟

ببین مثلا اگه رفتین کافه ببین ب دخترا یا زنا چطور نگاه میکنه.  نگاره کش دار یا ساده. یا مثلا سرشو می ندازه پایین

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
ببین مثلا اگه رفتین کافه ببین ب دخترا یا زنا چطور نگاه میکنه.  نگاره کش دار یا ساده. یا مثلا سر ...

عزیزم بنظرم تو جلسه اول نمیشه اینو فهمید مگ اینکه طرف دیگ چقد چشم چرون باش ک براش مهم نباش با یه خانوم برا اشنایی اومده بیرون😐

به دندوناش توجه کن  خیلی مهمه چون مشخص میکنه طرفت تمیز یا به بهدلشتش نمیرسه

وای من خیلی روی این مورد حساسم باید حتما روزی دو تا سه بار مسواک بزنه 😹😹

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

هرکار کنی نمیتونی اونجور که باید بشناسی من شوهرم انقد خوش برخورده به حقوق زن ها احترام میذاره باورکنید به جرات میتونم بگم کامله هرکی رفتارشو ببینه عاشقش میشه منطقی و مهربون و دستودلباز و فوق العاده خوش برخورد اما  بداز ازدواج تو بحثها غیر طبیعی میشد اصلا باور نمیکردم کاملا برعکس اونچیزی که بود میشد هیچی حرف منطقی تو کله ش نمیرفت و خلاصه چی بگم 😔  فقط شانسه خواهرم بختت بلند باشه و شانس داشته باشی انشا ٔالله 

بالاخره افتخار دادن بیان تو دلم کنجده مامان 😍
2706