2410
2553
عنوان

خسته شدم دیگه از دستش بگین چیکار کنم دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 482 بازدید | 37 پست
کاغذو میندازه اینور اونور گم میکنه بابا هفته ای یه دسته کلید گم میکنه این

شوهر منم انتنو وصل نمیکنه 

تنبله 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب اینجا شما مجبوری نقشت و پررنگ تر از ی زن عادی خونه دار کنی شما پول بگیر ازش و درست کن....چند بار ...

مثلا من مهتابی رو چطوری درست کنم یا گاز رو؟؟

وقتی بدش میاد تعمیر کار بیارم تو خونه

رشته خودش برق بوده خیر سرش

2720

تقریباشوهرمنم مثل توهست ولی من اینقدغرمیزنم آخرش مجبورمیشه بگه پدرش یاپسرداییش بیادکارموانجام بده به هرحال انجام میشه ولی من دوس داشتم خودش انجام بده بعضی وقتام خودم دزدکی انجام میدم که خیالش راحت نشه که بگه خودت درست کن

.                                         

چی بگم خواهر فقط خدا به دادت برسه من که تحمل این جور مردهاراندارم ببین علتش چیه یا خسیسه ومی خواد پول نده یا تنبله وخونسردوبی تفاوت یا لجبازه نمیدونم والا خودت بهتر میدونی

شوهره منم شیشه فر اجاقمون بیشتر از۱ساله ترکیده درس نمیکنه☹تختمم تو دعوا زد خودش شکوند باز درس نمیکنه البته از تنبلیشه هااا ولی چکنم قسم خوردم اگه اجاقو تا زایمانم درس نکنه میدم نون خشکیه ببره😤😤😤

مَن حَتی اَگه قَلبَم مِنَت تَپیدَن سَرَم بِزاره دَرِش میارَعم😕
2714

من شوهرم روزای تعطیل همه تعمیرات و انجام میده ولی دستکشو خودت برو بخر 

وقتی خونس بگو کارت رو بده برو بخر بیا 

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد
آیفونمون دوماهه خرابه اصلا درست نمیکرد یه روز داداشم‌ اومد خونه گفت میخوای من درست کنم به غرورش برخو ...

دقیقا همسره منم اونطوریه موند هروقت بابام اومد خونمون یکم مسخرش کنم بلکه اجاقمو درس کرد🤣🤣

مَن حَتی اَگه قَلبَم مِنَت تَپیدَن سَرَم بِزاره دَرِش میارَعم😕
ببین عزیزم من همیشه اینجور کارا رو میزارم روز تعطیلش. مثلا من پرده ها رو شنبه شستم‌باید میبست ولی گ ...

روز تعطیلش فقط باید بخوابه یا بریم بیرون نمیکنه

میگه کل هفته کار میکنم امروز میخوام استراحت کنم ولم کن

2706