2726

شوهرمو 9 ماهه مهتابی آشپزخونه خراب شده درست نمیکنه کلی مهتابی دیگم داریم که خرابه ولی این خیلی بیشتر اذیت میکنه

شیشه فرگازم شکسته 6 ماهه نمیگه بیان درست کنن برام خودمم اگه بزنم بیان پول میخواد خب نمیتونم

دوتا دونه میخ میخوام سه ماهه هر روز دارم بهش میگم بیار برام نمیاره

آنتن تلویزیونمون از اول عروسی خرابه نه خودش درست میکنه نه کسیو میاره درست کنن

یا خیلی چیزای دیگه هیییییچ کاری نمیکنه برا تو خونه

هررررچی میگم اصلا انگار نه انگار

هرچی غر بزنم دادو بیداد کنم قهر کنم با زبون خوش بگم با قربون صدقه رفتن بگم قیر مستقیمو مستقیم گفتم دیگه واقعا خستم کرده نمیکنه هیچ کاری

یه جفت دستکش ظرف شویی نخرید انقدر بهش گفتم دستام تاول زده نمیتونم دست تو آب بزنم اصلا انگااار نه انگار نخرید

خریدنیارو میگه یادم میره با اینکه نزدیک اومدنش زنگ زدم بهش گفتم حتی

درست کردنیارم میگه حالشو ندارم خستم

دیگه نمیدونم چیکار کنم هییییچ کاری برای خونه نمیکنه😳

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

میدونم سخته هیچ کاری نکن تو خونه،تا حساب کار دستش بیاد 😑

🎀تیکر تولد قلب من،پسر گلم بردیا🎀                                   خدایا خونواده کوچیکمون رو در پناه خودت حفظ کن❤🌷 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷

فک کنم ۸۰درصد مردها اینطورن...شوهر من کمی متوسطه..اونقدررر بهش غر میزنم تا انجام بده...البته همه رو نه..اوناییکه مهم نیستن بیخیال شوم میشم خودم خسته میشم

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

ببین عزیزم من همیشه اینجور کارا رو میزارم روز تعطیلش.

مثلا من پرده ها رو شنبه شستم‌باید میبست ولی گفت نمیتونم گذاشتم جمعه بدون غرزدن میام میگم باید ببندی

یا جاروبرقیم‌خراب شده بود دادم‌دستش برد 

یا دسته تابه هام شکسته بود امروز برد عوض کرد

2706