1472
1411

یکی از نزدیکانم مبتلاس روحیمو باختم البته هنوز به خودش نگفتیم...............................

چجوری روحیه ای قوی داشته باشم؟؟؟؟ ........... 

متاسفانه دیر هم  فهمیدیم ....

گفته ‏"یَداللَهِ فَوقَ أَیْدِیهِم"یعنی بنده‌ی من ‏نگران فردایت نباش‏از اَفعال آدم‌ها دلگیرنشو‏کاری ازآنها‏برنمی‌آید،دستت را به من بده،‏تا من نخواهم برگی از درخت نمی‌افتد                                      

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1436

الان که میشه کنترل کرد عزیزم کلی کلاس این چیزا هست باید اونا باهاش حرف بزنند مشاورهای مخصوص

دوستهای نازنیننم تو این‌ماه محرم حسابی التماس دعا دارم برای دوباره باردار شدنم این که حس قشنگ مادر شدن لمس کنم برای همه متظرها دعا کنید سپاس و صلواتی هم برای شادی روح پدر برادرم بفرستید ممنون 😍😍😍😍😍😍
از کجا گرفته ایشواریا؟

وای تو رو خدا اینا رو ول کنید بابا 

اصل مطلبو بچسبین روحیه ندارم دیگه

گفته ‏"یَداللَهِ فَوقَ أَیْدِیهِم"یعنی بنده‌ی من ‏نگران فردایت نباش‏از اَفعال آدم‌ها دلگیرنشو‏کاری ازآنها‏برنمی‌آید،دستت را به من بده،‏تا من نخواهم برگی از درخت نمی‌افتد                                      
1334

من ندارم اطرافم

لااقل نشنیدم

ولی چجور گرفته 

کاش سریع بگین ب پارتنرش 

رابطه اشون محافظتی بشه دارو بخوره

دوستای خوب نی نی سایتیم😍 امیدوارم هر جا هستین در هر کجا ازین نقطه خاکی دلتون شاد باشه و بهترین ها سهم دلتون باشه🥀 هر اومدنی یه رفتنی داره الانم وقت رفتن منه 🙂 خواستم از همتون خداحافظی کنم و اگه کسی از دست من ناراحت و دلخور شده تو این مدت یا دلش شکسته 🌷🌷 از همینجا ازش عذرخواهی میکنم🤗  در پناه خدا باشید دوست شما nilay_👋

اگر تحت کنترل باشه اونقدرام وحشتناک نیست ، یعنی اگه اولش باشه و شروع کنه به مراقبت و کنترل و ... میشه امید داشت که حالا حالا هست و زندگی میکنه . حتی تحت شرایطی میتونه زندگی تشکیل بده ، البته خیلی سخته ، ولی مطالعه زیاد انجام بدید . کاریش که نمیشه کرد.

چرا نمیگید بهش؟ حقشه که بدونه...چطوریه شما میدونید ، خودش نه؟

یک عدد خواننده خاموش قدیمی ...😌❤
الهی من شنیدم که میشه درمان کرد

درمان فک نکنم اما میشه کنترل کرد عمرشونم کم نیست. این روزا که دگ امید به زندگی نیست آدما از ایدز هم نمیرن از سرطان هزار جور ناراحتی دگ میمیرن 

اگر تحت کنترل باشه اونقدرام وحشتناک نیست ، یعنی اگه اولش باشه و شروع کنه به مراقبت و کنترل و ... میش ...

بعله منم شنیدم اولش فقط ویروس اچ ای ویه

که میشه کنترلش کرد

ولی اگه بدن و درگیر کنه 

تبدیل میشه ب ایدز و کار سخت تره

دوستای خوب نی نی سایتیم😍 امیدوارم هر جا هستین در هر کجا ازین نقطه خاکی دلتون شاد باشه و بهترین ها سهم دلتون باشه🥀 هر اومدنی یه رفتنی داره الانم وقت رفتن منه 🙂 خواستم از همتون خداحافظی کنم و اگه کسی از دست من ناراحت و دلخور شده تو این مدت یا دلش شکسته 🌷🌷 از همینجا ازش عذرخواهی میکنم🤗  در پناه خدا باشید دوست شما nilay_👋
1474
اگر تحت کنترل باشه اونقدرام وحشتناک نیست ، یعنی اگه اولش باشه و شروع کنه به مراقبت و کنترل و ... میش ...

فعلا نگفتیم بهش

برات ایه الکرسی میخونم روحیت قوی میشه ان شالله

مرسی گلم زنده باشی❤

شما میدونی خودش نمیدونه؟

عزیزم نمیتونم بیشتر بگم

1450