2726
عنوان

عکس بازی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 305 بازدید | 39 پست
❤سلام به روی ماهت 

منو این همه خوشبختی محاله😅

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

👏👏👏

خوب تو تاپیکام شرکت میکنی واسه خودت من میگفتم پس نی نی یار ها حق ندارن تاپیک کنن‌‌.... اشتباه بود فکرم😁😑

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2728
روزها هم هستم😎

خدا قوت .فکر کردم  شب ها  هستید .موفق باشید و ممنون 😍

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
عزیز شماس؟😐

خخخخخ....اشتباه گرفتم کاربرو😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
خخخخخ....اشتباه گرفتم کاربرو😂😂😂

اکشال نداله😊

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
فامیلید؟!

خخخخ..نه اشتب گرفتم کاربرو😭😁😶

1
5
10
15
20
25
30
35
40
روزها هم هستم😎

روزا کجایی؟ شما که مال شبی

یعنی از 26 سالگی اینجاعضو بودین!

اون موقع هم بابا بودی؟

مهم نیست , در هر صورت تومن زیباست چه قدیم چه جدید , چون هم تو توشی هم من !    

تومن ما با تومن شما صنار سه شاهی توفیق داره 

ویرایشش هم اینکه، پای زلف ما سفید شده

نخ تومنِ ش رو کشیدن، ولی بی اعتبار نشده

http://ehda.ir/
http://www.mahak-charity.org/main/fa
2706