1464
1411

الان میزارم بگین چجوریه و به نظر چه شخصیتی داره

عکس روز عقدمونه بچم خوشتیپه همه بگینا تعداد بالا بره بزارم

😑بزارررر👇👇👇👇👇👇👇👇👇😍

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاپیک جامع بافتنی های من + قیمت+ عکس 👇💚👌اینجا کلیک کنین. عکس و قیمت بافتنی هارو گذاشتم.سفارش برای هر رده سنی پذیرفته میشود            تیکر عروسیمه انشالله😍😚😘😙 یه صلوات مهمونم میکنی؟؟

مامان عزیز مژده مژده  از این به بعد 

ملزومات مادر و کودک ، خوراکی وهمچنین محصولات بهداشتی و تقویت پوست و مو رو میتونید 

از فروشگاه اینترنتی اروندکالا  به بهترین قیمت تهیه بفرمایید.

1436

گذاشتی بلایک لدفا😀

💀قسم میخورم به توان تمام زخم هایی که خورده ام زخمی خواهم زد که شعله اش دنیا را فرا گیردو ترو خشک باهم بسوزد که دیگر هیچ شغالی ادعای گرگی نکند...ودیگر هیچ شیری در جنگل نماند چون اینبار در لباس گرگ به جنگل خواهم رفت..........💀                                        درمن گرگی است خسته از نبردهای پی درپی برای زندگی....که در گوشه ای از غاری نشسته و زخم هایش را می لیسد ........!!! وای از روز انتقام که همه راغارنشین خواهد کرد                         گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی......گرگ یعنی: ارتش تک نفره تنها ولی وحشی                      alone_wolf         

خب

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
1334

پ تو خو میگفتی زوری میخوان شوهر بدنم😄😃خوشحالم خوشحالی

دوستای خوب نی نی سایتیم😍 امیدوارم هر جا هستین در هر کجا ازین نقطه خاکی دلتون شاد باشه و بهترین ها سهم دلتون باشه🥀 هر اومدنی یه رفتنی داره الانم وقت رفتن منه 🙂 خواستم از همتون خداحافظی کنم و اگه کسی از دست من ناراحت و دلخور شده تو این مدت یا دلش شکسته 🌷🌷 از همینجا ازش عذرخواهی میکنم🤗  در پناه خدا باشید دوست شما nilay_👋

تاپیکات 🥴

به نظرم همه خانما باید یکیو داشته باشن بهشون بگه اگه موهاتو زدی نه من نه تو              _من دارمااا اما نمیدونم چرا لحنش فرق داره 🤭    میگه برو  بروووو بزن موهاتو خودتو بکن شکل مُرغ دُم کُل 🤪         ( کی دیده این مرغَرو ؟؟ چه شکلیه حالاااا؟؟  )😑
1418
1469