1464
1459

نهههههه

شازده کوچولو پرسید کی اوضاع بهتر میشه؟                 روباه گفت : از وقتی ک بفهمی همه چیز به خودت بستگی داره ...                                                        ( کاربر قدیمی ام ک ب لطف بعضی دوستان ترکیدم 😏 ) 

خدا_شفات_بده# 😂😂😂

هشتگ خدایا با کیا شدیم هشتاد میلیون😂😂

مادرم ميگفت :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…!فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده..

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1436

آره منم حس میکنم خیلی رمانتیکه کتک خوردن 😂 مازوخیسم داریم ما فک کنم😂

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫
1447

اره یه بار دعوامون شد بهش گفتم من کسیو میخام احساس بلد باشه و نازمو بکشه نه تویی که هیچی نداری(از دهنم پرید)

یه سیلی همچین خابوند جاتون خالی😂😂😂

بعدم دید بغضم گرفت بغلم کرد و هر دو گریه 😂😂

ی بار ب شوخی زد ب لپم 😂😂😂 الان ی سال گذشته هنوزم بهش میگم کتکم زدی خداییشم خیلیییی اروم زد 

ی بیمار روانی رو بستن ک خودکشی نکنه  تو اتاق بغلیی بیمار سرطانی داره برای زنده موندن التماس میکنه     زندگی همینه همین قدر مزخرف   

من هرگز حتی یه تلنگر

خونه پدرم هم که بودم هرگز پدرم با مادرم بدرفتاری نمی کرد واقعا برام عجیبه چرا تو نی نی سایت آنقدر زنها از مردها کتک میخورن. 

تو هم خوشی زیادی زده زیر دلت آنقدر بهش فکر کن تا جذبش کنی بعد بشینی به حال بدبختیت گریه کنی

زندگی کن به شیوه خودت با قوانین خودت با باورها و ایمان قلبی خودت مردم دلشان می خواهد موضوعی برای گفتگو داشته باشند برایشان فرقی نمی کند چگونه هستی هر جور که باشی حرفی برای گفتن دارند شاد باش و از زندگی لذت ببر چه انتظاری از مردم داری ؟؟؟ آنها حتی پشت سر خدا هم حرف می زنند "
1474

کتک که زیاااد خوردم عوضشم زدم واقعا کتک کاری میکنیماا خلو چلیم دیگه ولی به قصد شوخی کاره هروزمونه اینطوری بهم ابراز محبت میکنیم😁😁

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم که از کسی بگیرد پاک میکنم.گاه اشتباهش را ، گاه خودش را !

ب شوخی اره بضی وقتا میزنه.

ولی من واقعی دوبار زذمش😀😀😀😀😀یبار چنان زدم توگوشش برق از سرش پرید

یبار دیکم زدمش البته حقش بود ولی در کل چکو نباید میزدم ولی دومیه حقش بوذ

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
1457