2726
عنوان

بیاین این چیزی که تعریف می کنم تصور کنید و قضاوت کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من جای تو بودم دفعه بعدی که تماس میگرفت با تقلید از خودش مینالیدم و ازش پول قرض میخواستم و طلبکار می ...

خفه م میکنه اینجوری بگم چون باور نمیکنه اصلا،فک میکنه من تو پول شنا میکنم

2728
خفه م میکنه اینجوری بگم چون باور نمیکنه اصلا،فک میکنه من تو پول شنا میکنم

لازم نیست باور کنه همینکه رفتار خودشو تقلید کنی و از سختیهات بگی و بهش بگی خوشبحال تو که کلی خواهر برادر داری نفری یک تومن برام قرض بگیر و این حرفها میفهمه بعد ازین نمیتونه بتازونه و خودش میره پی کارش

من دوستی داشتم که از هر جهت از من توقع داشت فکر میکرد باید هم پول بکنه هم آژانسش باشم هم نگران پریودش باشم منم ازش خواستم برام گوشی بخره و کارهای خونمو بکنه و از خونریزیهام گریه کردم و نالیدم اولش باورش نشد بعد رفتار زشت خودشو تو اینه رفتار من دید و وجودش کمرنگ شد. 

لازم نیست باور کنه همینکه رفتار خودشو تقلید کنی و از سختیهات بگی و بهش بگی خوشبحال تو که کلی خواهر ب ...

بله عزیزم،گاهی وقت ها مقابله به مثل ضروریه تا به قول شما آینه طرف مقابل بشیم

دوستای خیلی خوبم دارم،ولی این آدم خیلی بد عوض شد

بله، متاسفانه بعضیا خیلی بد رنگ عوض میکنن، 

چ شد در من نمیدانم... فقط دیدم پریشانم.... فقط یک لحظه فهمیدم، چقدر دوستت دارم....
قبل ازدواج یه جور دیگه سو استفاده میکرد که من اون موقع نمی فهمیدم چون مسائل مالی برام مهم نبود الان ...

خب عزیزم این چه دوستیه؟

به چه دردی میخوره خوبه بلانسبت خر فرضت کرده؟

بنظرم بهش یه پیام بدهو کامل حرف دلتو بهش بزن و بگو من تاحالا هم میفهمیدم داشتی سواستفاده میکزدی گفتم رفیقمی هیچی نمیگفتم و...

و بعدم بلاکش کن

زندگی به اندازه کافی ادمو اذیت میکنه دیگه بیایم باداشتن این دوستاهم سخت ترش کنیم 

خب عزیزم این چه دوستیه؟ به چه دردی میخوره خوبه بلانسبت خر فرضت کرده؟ بنظرم بهش یه پیام بدهو کامل ح ...

کاش قبل ازدواج که شروع بیماریش بود قطع ارتباط کامل می کردم چند بار سعی کردم اما آنقدر گیر میداد و عذرخواهی میکرد که دوباره نرم میشدم