2703
2553

با یکی از دوستام که از دوره ی دبستان با هم دوس بودیم به مشکل برخوردم،اول اینکه از بعد ازدواج من کلا شده بود یکی دیگه و مستقیم و غیر مستقیم بهم میفهموند که تو که وضعت خوبه،شوهرت فلانه و... دائم خودش رو مقایسه می کرد از طرفی چندین بار هم ازم سواستفاده مالی کرد چند بار از سر دلسوزی بهش پول دادم و پس نداد که بماند با این که وضع اقتصادی پدر و مادرش معمولیه و نیاز نداره مگر برای ولخرجی،عروسیم با هفت نفر دیگه خواهر و برادرای متاهلش  اومد کادو نداد به خدا بحث کادو و پول نیس من نیاز ندارم ولی امیدوارم متوجه بشین که خرد شدم و... حالا مثل طلبکارا پیام داده هشتصد تومن لازم دارم معلوم نیس کی بهت بدم وقتی هم گفتم شرایطش رو ندارم کلی پیام طلبکارانه و منفی داد،چند روز پیش هم گفته بود میخوام سی تومن وام بگیرم ضامنم شو با اینکه شاغل نیس و از طرفی خواهرش کارمنده،موندم چیکار کنم مگه میشه یه آدم انقدر تغییر کنه و منفعت طلب بشه؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

از طرفی من از به هم زدن رابطه ها بدم میاد ولی هر کار می کنم،دائم در حال مقایسه س،نمی تونه متوجه بشه که شرایط پدر مادرامون با هم فرق داشته،مجرد هم هس،و گاهی وقتا میگه تو فقط دنبال شوهر بودی حالا این قیافه من  

2720

هر کسی ببین هر شخصی با هر نسبتی که میخواد باشه وقتی داره از آدم سو استفاده میکنه بااااااااااید حذفش کنی 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
2714
یه نه بگو و خلاص ول کن بابا من با همه دوستای مجردیم کات کردم راحت یعنی چی مگه دور از جون گاویم ک ...

چقد خودشو تو زحمت انداختع بنده خدا

چ شد در من نمیدانم... فقط دیدم پریشانم.... فقط یک لحظه فهمیدم، چقدر دوستت دارم....
2706