2726
عنوان

ذکر و دعا

61 بازدید | 2 پست

بچه ها بیاید از ذکر و دعایی که تو زندگیتون استفادر کردین و ازش جواب گرفتین بگین

پشیمونم از گذشته ی اشتباهم ، از ضربه هایی که خوردم ، از اشتباهاتم ، ولی خدارو شکر میکنم که از اون منجلاب بیرون کشیده شدم و توبه کردم و به دنیای واقعی خودم برگشتم ، خدایا شکرت❤❤❤

عزیزم من از اینا خیلیییی حاجت گرفتم

قبلش بگم که معمولا مشکلاتی که برامون پیش میاد در اثر انرژیهای منفی هست که خودمون قبلش صادر کردیم.  ممکنه یه ناشکری باشه,  یه حسادت,  یه غیبت,... و خیلی چیزایی که شاید کار بد نباشن ولی انرژی منفی دارن مثل بی حوصلگی, نا امیدی,  ....

باید سعی کنیم با استغفار و طلب بخشش از خدا اون انرزیها رو پاک کنیم. یا اگه حق الناسی به گردنمون هست اونارو صاف کنیم.

البته سختیهای معصومین و امامان و علمای بزرگ ,  از نوع ماموریت الهی و امتحان الهی هستن و کلا قضیه شون با ما فرق میکنه

و اما ختمهای من که خیلی نتیجه گرفتم :

میتونی چهل بار زیارت عاشورا رو به نیت 14 معصوم و, حضرت زینب , حضرت معصومه,حضرت عباس و مادر بزرگوارش حضرت ام البنین بخونی , حتی میتونی توی یه روز هر چهل تاشو بخونی

دعای فرج هم هست  الهی عظم البلا ....

اینم صد بار بخونی برای گشایش خیلی خوبه , اصلن معنیشو بخونی متوجه میشی , میگه خدایا زمین و اسمان بر من تنگ شده و هجوم مشکلات و....  و بعد از صاحب الزمان درخواست کمک میکنه . این دعا رو ظاهرا پیغمبر به کسی برای خلاصی از زندان اموزش دادن.

و همینطور دعای توسل, اونم مثلا نیت کن به نیت 14 معصوم,  14 بار بخونی و به هر امام که میرسی از سوز دل به فارسی قسمش بدی که بین تو و خدا وساطت کنه

من خودم شدیدترین مشکلات زندگیمو با این 3 تا دعا حل کردم

فقط اینکه اولا از خدا بخای هرچی به صلاحته پیش بیاره و همچنین موقع دعا خوندن باید سعی کنی معانی شون رو هم در نظر بیاری و بدونی که مثلا این جمله که الان میخونی یعنی چی, شاید دو سه بار اول که میخونی سخت باشه,  ولی کم کم معانی رو کامل یاد میگیری

و کلا هر کار خوبی که میکنی,  ثوابش رو به همونها که بالا نوشتم و شهدا و.... هدیه کنی(هر اشخاصی که پیش خدا ابرو دارن,  دیگه حالا هر کی خودت دوست داشتی و یادت افتاد)

درضمن باید رابطه مون با خدارو هم صمیمی تر کنیم......  انجام واجبات و مستحبات,  پرهیز از حرام و مکروهات....

موفق و موید باشید... 

عاشق تبادل تجارب هستم ☺☺☺
عزیزم من از اینا خیلیییی حاجت گرفتم قبلش بگم که معمولا مشکلاتی که برامون پیش میاد در اثر انرژیها ...

میشه همین متن رو کپی کنید تو تاپیک دعام بذارید تاپیک آخریم ممنون💗

💝 میشودبامحبت و شجاعت دروازه های زندگی برویت باز💝😍دعاهای معجزه😍لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم اللهم  ایاک نعبد و ایاک نستعین💝

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷