2733
2734
عنوان

همه ی اسکرین هارو میذارم شما قضاوت کنید دارم روانی میشم. چرا ترکید

| مشاهده متن کامل بحث + 642 بازدید | 23 پست
فکر کنم اسم دکتر هوسباز قصه لو رفت😂😂😂😂 کاربرا اسم و مشخصات رو حدس زدن و بعد از اسی پرسیدن اما ج ...

همچین ادمایی اتفاقا باید اسمشون لو بره،اگه من جای استارتربودم عمدا لوش میدادم😁

...اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا چه نکته مفیدی توش دیدید که الان همه از ترکیدنش ناراحتن و واسش تاپیک میزنن

میخواستم ببینم دختره چند سالش بود اخه پیرمرده خیلی لاشی بود میخواستم عمق فاجعه رو بدونم فک کردم 20سالشه

خدا جونم شکرت ‌‌‌.                                         یکم آدمم کن باچه ؟😔
2728

منم یبار رفتم دکتر تو دفترچه بیمم شمارشو نوشته بود.یسره هم میگف حیف تو سفید برفی نیس مریض شدی.سنشم زیاد بود.تو برگه ازمایشم نوشته بود ازمایشگاه عزیز😒😒😒😒 منم در ب در دنبال ازمایشگاه عزیز میگشتم.اون زمان ۲۰سالم بود

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤
منم یبار رفتم دکتر تو دفترچه بیمم شمارشو نوشته بود.یسره هم میگف حیف تو سفید برفی نیس مریض شدی.سنشم ز ...

😂😂😃😃

خدا جونم شکرت ‌‌‌.                                         یکم آدمم کن باچه ؟😔
2738

بچه ها اخرش چی شد استاتر بلاکش کرد؟؟؟؟

من تا اخر اسکرینا دیدم ولی ی جا ختم شد

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.