1464
1411

همش توهین میکنه جو خونه رو بهم می ریزه ...رو مخ همست..همش فحش و تهمت و توهین و ...😔😔😔دوستم امشب بهم پیام داد میگفت از شدت عصبانیت چندین بار دری وری به خدا بلند بلند گفته که چرا بابامو نمیکشی ...😔😔😕الان از اونم ناراحته ...میگه به شدت با باباش دعوا کرده ...😔جوری که کار داشته به کتک کاری میرسیده ...فحش و فحش کاری کردن ...😔😕😔😔..دوستم خیلی داغون شده خیلی ...یه چیزی بگین بهش بگم آروم شه

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهار من 😻😻😻بُوَد آن گَه...💜💜💜که 💟یاااااارر💟می آید...😍😍😍برای سلامتیش یدونه صلوات میفرستی ؟👨🏾‍⚕️💏💏💏دعا کنین زود بیاد پیشم👫👫👫💑💑💏💏💏

😔بمیرم برا دلش 

دوستای خوب نی نی سایتیم😍 امیدوارم هر جا هستین در هر کجا ازین نقطه خاکی دلتون شاد باشه و بهترین ها سهم دلتون باشه🥀 هر اومدنی یه رفتنی داره الانم وقت رفتن منه 🙂 خواستم از همتون خداحافظی کنم و اگه کسی از دست من ناراحت و دلخور شده تو این مدت یا دلش شکسته 🌷🌷 از همینجا ازش عذرخواهی میکنم🤗  در پناه خدا باشید دوست شما nilay_👋

مامان عزیز مژده مژده  از این به بعد 

ملزومات مادر و کودک ، خوراکی وهمچنین محصولات بهداشتی و تقویت پوست و مو رو میتونید 

از فروشگاه اینترنتی اروندکالا  به بهترین قیمت تهیه بفرمایید.

😔بمیرم برا دلش 

خیلی گناه داره بیچاره ..این یه سری ام سره یه مشکل دیگه کل آیندش آتیش گرفت سوخت الانم باباش خیلی اذیت میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهار من 😻😻😻بُوَد آن گَه...💜💜💜که 💟یاااااارر💟می آید...😍😍😍برای سلامتیش یدونه صلوات میفرستی ؟👨🏾‍⚕️💏💏💏دعا کنین زود بیاد پیشم👫👫👫💑💑💏💏💏
1457
بهش بگم ازدواج کنه هرچه زودتر 

بنده خدا خواستگار نداره که

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آح چندسالشه

همسن منه ۲۱

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برادر نداره؟ تک فرزنده؟

چرا یه خواهر و یه برادر کوچولو داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1444

چقدر خوبه دوستت یه دوست خوبی مثل شما داره

که الان براش تایپیک زدی

میدونم جریان دیروز بوده اما بهش بگو همه چیز عوض میشه

اینجوری نمی مونه 

بهترینها رو برای شما و دوستت زیر سایه پروردگار آرزو دارم

و گفت هرگز جز مردم نادان کسی از رحمت خدا نا امید نیست
چقدر خوبه دوستت یه دوست خوبی مثل شما داره که الان براش تایپیک زدی میدونم جریان دیروز بوده اما بهش ...

فدات شم عزیزم...راسیتش یخورده خودخوری میکنه که چرا بی احترامی کرده به پدرش از خشم خدا میترسه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فدات شم عزیزم...راسیتش یخورده خودخوری میکنه که چرا بی احترامی کرده به پدرش از خشم خدا میترسه

چه دختر خوبیه 

بره عذر خواهی کنه بغل کنه بابا رو 

تموم میشه

و گفت هرگز جز مردم نادان کسی از رحمت خدا نا امید نیست
چه دختر خوبیه  بره عذر خواهی کنه بغل کنه بابا رو  تموم میشه

😍😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40