2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن کی گفته ستایش میده 🙁 ستایش خیلی دختر خوبیه عمرا به کسی مثل .. بده 🙁 واه واه 

Niki_joon_28 هستم نمیدونم چرا رمزم یادم رفت 😐 خط قبلیمم پیشم‌نبود 😐 بخاطر همین کاربری جدید درست کردم خواهرم ریپلی نکن اعصاب ندارم اگه میخوای دعوا کنی 😐

قراره فردوس و اون خانومه بیافتن به ترشی انبه درست کردن خخخ

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2728

من واقعا واسم سواله که اینجابعضی ها میگن سریال فلانی امشب میده یانمیده😐😐😐ازرومسخره بازی میگن یاواقعا طرزحرف زدنشون اینطوریه واقعا خیلی ضایعست خب این چجورحرف زدنه😕😕😕

تکیه گاه که نیستین؛حداقل پرتگاه نباشین📖
خودمم😂😂😂

آرهعععع😂😂😂😂😂😂😂😂👍👍👍❤عالی بود 

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
2738
ن کی گفته ستایش میده 🙁 ستایش خیلی دختر خوبیه عمرا به کسی مثل .. بده 🙁 واه واه 

😂😂😂😂😂😂دهنت

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
😂😂😂😂😂😂دهنت

🤪🤪🤪💋💋💋

Niki_joon_28 هستم نمیدونم چرا رمزم یادم رفت 😐 خط قبلیمم پیشم‌نبود 😐 بخاطر همین کاربری جدید درست کردم خواهرم ریپلی نکن اعصاب ندارم اگه میخوای دعوا کنی 😐

ولی ستایش دیشب داده ها😕😂😂😂😂

من واقعا واسم سواله که اینجابعضی ها میگن سریال فلانی امشب میده یانمیده😐😐😐ازرومسخره بازی میگن یاوا ...

عزیزم همه لاکچری هستن و در محاورات روزمره از کلمه پخش کردن استفاده میکنند اینجا شوخی میکنن .شما اعصاب خودتونو متشنج نکنید .😀

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
من واقعا واسم سواله که اینجابعضی ها میگن سریال فلانی امشب میده یانمیده😐😐😐ازرومسخره بازی میگن یاوا ...

خب خلاصه میگیم دیگه 

نشون میده خیلی کم میگن

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد
2706