1464
1411

به قول اون که تاپیک زده بود😂😂😂😂😂😂😂😂😂سریال ستایش😁

💀قسم میخورم به توان تمام زخم هایی که خورده ام زخمی خواهم زد که شعله اش دنیا را فرا گیردو ترو خشک باهم بسوزد که دیگر هیچ شغالی ادعای گرگی نکند...ودیگر هیچ شیری در جنگل نماند چون اینبار در لباس گرگ به جنگل خواهم رفت..........💀                                        درمن گرگی است خسته از نبردهای پی درپی برای زندگی....که در گوشه ای از غاری نشسته و زخم هایش را می لیسد ........!!! وای از روز انتقام که همه راغارنشین خواهد کرد                         گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی......گرگ یعنی: ارتش تک نفره تنها ولی وحشی                      alone_wolf         

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1457

همه دنبال حاشیه این یکی نیس جواب سوال بده

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای اینکه زایمان خوبی داشته باشم و نی نی رو بسلامتی بغل بگیرم صلوات بفرستی😍😘
چیشده؟

پــــــخش میشه نمیدونم چرا اکثرا میگین میده😂😂ن خیلی نجیبه نمیده 

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خـــدایا ممــــنونتیم بابت هدیه قشـــنگت،،منتـــظرتیم فنـــدقی😍😍
1449

فکر کنم بده تا یه ربع دیگه معلوم میشه 

دوستهای نازنیننم تو این‌ماه محرم حسابی التماس دعا دارم برای دوباره باردار شدنم این که حس قشنگ مادر شدن لمس کنم برای همه متظرها دعا کنید سپاس و صلواتی هم برای شادی روح پدر برادرم بفرستید ممنون 😍😍😍😍😍😍
1418
زیرنویس زده بودساعت20و50دقیقه

مرسی

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای اینکه زایمان خوبی داشته باشم و نی نی رو بسلامتی بغل بگیرم صلوات بفرستی😍😘

ن کی گفته ستایش میده 🙁 ستایش خیلی دختر خوبیه عمرا به کسی مثل .. بده 🙁 واه واه 

Niki_joon_28 هستم نمیدونم چرا رمزم یادم رفت 😐 خط قبلیمم پیشم‌نبود 😐 بخاطر همین کاربری جدید درست کردم خواهرم ریپلی نکن اعصاب ندارم اگه میخوای دعوا کنی 😐

قراره فردوس و اون خانومه بیافتن به ترشی انبه درست کردن خخخ

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

من واقعا واسم سواله که اینجابعضی ها میگن سریال فلانی امشب میده یانمیده😐😐😐ازرومسخره بازی میگن یاواقعا طرزحرف زدنشون اینطوریه واقعا خیلی ضایعست خب این چجورحرف زدنه😕😕😕

تکیه گاه که نیستین؛حداقل پرتگاه نباشین📖
1469