2726

داشتم میخوندم اخرش چی شد

یه پسردارم عاشقشم میخوام واسش یه آجیه نازبیارم.ایشالله خداقسمت کنه .صلوات بفرستید.ممنون😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب معلومه ی عده ترقه انداختن پوکید😂😂

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
2728
من میخواستم بپرسم دکتر چیه کدوم بیمارستانه یه وقت نرم پیشش😐😐😐

لطفا یه توضیح کلی درباره موضوعش بده

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
من میخواستم بپرسم دکتر چیه کدوم بیمارستانه یه وقت نرم پیشش😐😐😐

مگه چی بوده قضیش ؟

از نظر و حرف زدنت خوشم نیاد، باهات بحث نمی کنم، ✋ ریپلایم هم بکنی نظرت رو نمیخونم 😼 چون برام مهم نیست👎

ی مرده بود ، مرد که نه پیر مرد ، 😂 میخواست با این خانوم دوست بشه ولی نه از این دوستی ها از اون دوستی ها...  برا رابطه بدی میخواستتش میگفت بیا خونمون بیشم بخواب و این چیزا ...😒

کی میشه تو بغل عشقم باشم😔