1464
1411

منم همینطور

شمایی که میای میگی پسر بیخوده دختر خوبه کی میخوای بفهمی که شما هم دست کمی از اون ادمایی نداری که داری مسخرشون میکنی اونا مال سال ها پیش بودن وقطعا آگاهی و دانش و علم شون با ما و آدمای این دوره قابل قیاس نیست اما شما خانم یا اقای مدرن باشعور باکلاس و تحصیل کرده شما چرا داری دقیقا همون کار قدیمی ها رو تکرار میکنی؟؟؟چرا مخلوق خدا رو میکوبونی؟کجای خلقت دست داری که میای میگی این افریده خوبه اون افریده بده؟از خدا میخوام اول به امثال شما ها عقل بده بعدم هر فرزندی که افریده میشه با هر جنسیتی سالم و صالح باشه و پدرمادرش تو تربیتش تمام تلاششونو بکنن که بعدا طلبکار این و اون و دختر بودن و پسر بودن نشن کوتاهی های خودشونو گردن بقیه نندازن التماس تفکر التماس ادب 

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436
من میخواستم بپرسم دکتر چیه کدوم بیمارستانه یه وقت نرم پیشش😐😐😐

لطفا یه توضیح کلی درباره موضوعش بده

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن شروع82    وزن الان70.           وزن هدف59.             شروع رژیم از15 خرداد  
1444
من میخواستم بپرسم دکتر چیه کدوم بیمارستانه یه وقت نرم پیشش😐😐😐

نه تو برو کاری به تو نداره 😂😂😂

میشه اول برای حاجت خودتون وبعد برای برآورده شدن حاجت من دوتا صلوات بفرستین خیلی محتاج 😢به دعاهاتون هستم.

ی مرده بود ، مرد که نه پیر مرد ، 😂 میخواست با این خانوم دوست بشه ولی نه از این دوستی ها از اون دوستی ها...  برا رابطه بدی میخواستتش میگفت بیا خونمون بیشم بخواب و این چیزا ...😒