1464
1459
😂😂😂نمیده  نمیده اربعینه

آخه خنده دار که نیست به جز دیوونه بازیای حشمت فردوس آخه ترشی انبه چیه دیگه???خدایا عقل سالم 

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از چشمهایت قهوه مینوشم هر روز با موهای خرمایی اری کنار تو چه دلچسب است صبحانه با عطر هل و چایی😘😘

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

طفلی اونایی ک سادن قضیه رو نگرفتن😂😂

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
1436
آخه خنده دار که نیست به جز دیوونه بازیای حشمت فردوس آخه ترشی انبه چیه دیگه???خدایا عقل سالم 

😂😂😂 فقط ستایش ر💩ید

چ کنف شد با مهدی

دوستای خوب نی نی سایتیم😍 امیدوارم هر جا هستین در هر کجا ازین نقطه خاکی دلتون شاد باشه و بهترین ها سهم دلتون باشه🥀 هر اومدنی یه رفتنی داره الانم وقت رفتن منه 🙂 خواستم از همتون خداحافظی کنم و اگه کسی از دست من ناراحت و دلخور شده تو این مدت یا دلش شکسته 🌷🌷 از همینجا ازش عذرخواهی میکنم🤗  در پناه خدا باشید دوست شما nilay_👋

خواهرم بحث یه چی دیگس😂😂

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
ستایش بدبخت 20 ساله که نمیده😏

دهنتتتتت😂😂😂😂😂😂😂

💀قسم میخورم به توان تمام زخم هایی که خورده ام زخمی خواهم زد که شعله اش دنیا را فرا گیردو ترو خشک باهم بسوزد که دیگر هیچ شغالی ادعای گرگی نکند...ودیگر هیچ شیری در جنگل نماند چون اینبار در لباس گرگ به جنگل خواهم رفت..........💀                                        درمن گرگی است خسته از نبردهای پی درپی برای زندگی....که در گوشه ای از غاری نشسته و زخم هایش را می لیسد ........!!! وای از روز انتقام که همه راغارنشین خواهد کرد                         گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی......گرگ یعنی: ارتش تک نفره تنها ولی وحشی                      alone_wolf         
1444
ستایش بدبخت 20 ساله که نمیده😏

اخ اخ بگردم برا دلش😂😂😂

دوستای خوب نی نی سایتیم😍 امیدوارم هر جا هستین در هر کجا ازین نقطه خاکی دلتون شاد باشه و بهترین ها سهم دلتون باشه🥀 هر اومدنی یه رفتنی داره الانم وقت رفتن منه 🙂 خواستم از همتون خداحافظی کنم و اگه کسی از دست من ناراحت و دلخور شده تو این مدت یا دلش شکسته 🌷🌷 از همینجا ازش عذرخواهی میکنم🤗  در پناه خدا باشید دوست شما nilay_👋
نمیدونم سه شنبه خلاصه داد یکی که میگه قسمت آخرشه😰

نه بابا چهل قسمته

دوستهای نازنیننم تو این‌ماه محرم حسابی التماس دعا دارم برای دوباره باردار شدنم این که حس قشنگ مادر شدن لمس کنم برای همه متظرها دعا کنید سپاس و صلواتی هم برای شادی روح پدر برادرم بفرستید ممنون 😍😍😍😍😍😍
😂😂😂 فقط ستایش ر💩ید چ کنف شد با مهدی

😁😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از چشمهایت قهوه مینوشم هر روز با موهای خرمایی اری کنار تو چه دلچسب است صبحانه با عطر هل و چایی😘😘
1474
نه بابا چهل قسمته

نمیدونم یکی تاپیک زده بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اسم فیلمو زنونه انتخاب میکنن همینه دیگ،باید میذاشتن حشمت

1331