1472
1411
عنوان

نظرتون در مورد فیلم یوسف پیامبر چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 40 پست

نظرم اینه بسه دیگه حالم بهم میخوره طبیفش میبینم کهیر میزنم دیگه تا کی اخه هی مختار یوسف جومونگ اخ 

ی بیمار روانی رو بستن ک خودکشی نکنه  تو اتاق بغلیی بیمار سرطانی داره برای زنده موندن التماس میکنه     زندگی همینه همین قدر مزخرف   

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

وقتی من دیدمش ۱۴ سالم بود الان برام تازگی داره ی سری جاهاشو یادم نمیاد.در کل خیلی قشنگه.یادش بخیر پوستر مصطفی زمانی رو همون زمان گرفتم چسبوندم تو اتاقم😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😢 چقد تباه بودم

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤
نظرم اینه بسه دیگه حالم بهم میخوره طبیفش میبینم کهیر میزنم دیگه تا کی اخه هی مختار یوسف جومونگ اخ&nb ...

فیلم ندارن دیگه 😒حالا ی بار فیلم  حضرت محمد ص میزاشتن

تو رو ب جدت لایک نکن🤪
1473
عالیه این😂😂😂

😂😃

هیچکی نمیدونه عزرائیل ، بالای کدوم دیوار / پشت کدوم درخت / توی کدوم ماشین یا بعدِ کدوم خداحافظی قایم شده ... قبل از آخرین خداحافظی دلی رو نشکون ، پشت کسی رو خالی نکن .. کسی رو تنها نزار ...😔

یوسف پیامبر

مردان انجلس

مریم مقدس

به ازای تمام دفعاتی ک تلویزیون نشونش داده بابام با دقققققققت تمااااااام همه قسمتاشو دیده... دیگه میخوام تک تک موهای سرمو بکنم از دستش

خداوندا مرا ببخش بخاطر همه درهایی که کوبیدم وخانه تو نبود
1444
هر بار اسمتو فراموش میکنم هربار میزنم رو لینکت هر بار میبینم باز تویی هربار میبینم قبلا لایکت کردم😡 ...

قربونت برم من😂😂😂😍😍😍

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاپیک جامع بافتنی های من + قیمت+ عکس 👇💚👌اینجا کلیک کنین. عکس و قیمت بافتنی هارو گذاشتم.سفارش برای هر رده سنی پذیرفته میشود            تیکر عروسیمه انشالله😍😚😘😙 یه صلوات مهمونم میکنی؟؟
1474
نی نی یارو صدا کنم😑😒

ن😱😱😲😲😲😲😲😲😲😲

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاپیک جامع بافتنی های من + قیمت+ عکس 👇💚👌اینجا کلیک کنین. عکس و قیمت بافتنی هارو گذاشتم.سفارش برای هر رده سنی پذیرفته میشود            تیکر عروسیمه انشالله😍😚😘😙 یه صلوات مهمونم میکنی؟؟
تکرارشم میبینن😂😂💔

فکر کنم سه بار تکرار میده دیگه؟ بعضی وقتا نصف شب بیدار میشم میبینم داره تلوزیون میبینه

خداوندا مرا ببخش بخاطر همه درهایی که کوبیدم وخانه تو نبود
1331