1874
1823
عنوان

خانماببینین کیکم خوب شده؟عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1320 بازدید | 100 پست
آقا مگه امشب همه نباید روضه و مساجد باشن؟

میدونم ول همینطوری پختم شب بخوریم هیچ دلخوشی نمیکنیم

خداجونم مرسی ک منو آرزو ب دل نکردی ممنونم ازت که فرشته کوچولوتو فرستادی خیلیییی خوشحالم خودت مواظبش باش انشالله دامن همه مادران منتظر سبز بشه ب حق امام حسین و فاطمه زهرا خداااااااااایااااااااشکررررررررررت

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

تولدنمیگیریم کادوهامونوقبلا دادیم فقط کیک میخوریم همین

من بودم عذاب وجدان نمیذاشت اصلا کیک درست کنم😢

تولدتون مبارک عزیزم

دو تا کاربری دارم و با هر دو فعالیت دارم😎اونیکی Khabaloهست،این Khabalo2😉😉

خیلی خوب شده فقط بزارش تویه ظرف خوشگل اضافه های دورشم بردارتولدتون مبارک

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
1825

میارکتون باشه عزیزم عالیه خوشبخت باشین😘😘😘

📌 تاریخ ۹۹/۹/۹ با پسرم از ایران رفتم🛫 پیش بسوی ✈️همسرم و پدرومادرم🛬 زندگی زیباست تلاش کنید و باور داشته باشید که به آرزوهاتون میرسید🥰🧿😉🧿
کاش تولد بعد اربعین میگرفتین💋 البته هرجور مختارید ❣

دقیقا فردا تولد شوهرمه نگه داشتم بعد اربعین🥰خوبه ک احترام این روزارونگه داریم 

اگه مهم باشی سراغ تو میگیرن، نمیگیرن چون براشون مهم نیستی!!دیگه توضیح ازاین شفافتر!!! برا خودتون ارزش قائل باشین♥️

کیک من چرا همش توش خیس میمونه😣

هندی ها به گاو احترام میگذارند، من هم به اعتقادشان احترام میگذارم. اما اگر گاوشان به من شاخ بزند، من نه تنها به گاوشان احترام نمیگذارم بلکه شاخ گاوشان را هم خواهم شکست.      #چارلز_بوکوفسکی

اصلا نگهش میدارم واس پس فردا بعداربعین

خداجونم مرسی ک منو آرزو ب دل نکردی ممنونم ازت که فرشته کوچولوتو فرستادی خیلیییی خوشحالم خودت مواظبش باش انشالله دامن همه مادران منتظر سبز بشه ب حق امام حسین و فاطمه زهرا خداااااااااایااااااااشکررررررررررت
دقیقا فردا تولد شوهرمه نگه داشتم بعد اربعین🥰خوبه ک احترام این روزارونگه داریم 

البته استاتر گفت فقط برا اینکه باهم باشن کیک‌پختن 💋

کادوهاشون و بزن برقصاشون قبلا کردن😁😁😁😁

من مامان میشم 😍به زودی دراین مکان تیکر بارداری نصب میگردد❤
1826

عزيزم تولدتون مبارك

خيلي قشنگ شده

فقط دورشو يكم ريخته تو ظرف اونارو تميز كم مرتب ديده شه

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
میدونم ول همینطوری پختم شب بخوریم هیچ دلخوشی نمیکنیم

تولدتون مبارک ان شاءالله خوشبخت شین کیکت هم عالیه من حتی نمیتونم اینو دربیارم شکلشو دستت طلا

اگه مهم باشی سراغ تو میگیرن، نمیگیرن چون براشون مهم نیستی!!دیگه توضیح ازاین شفافتر!!! برا خودتون ارزش قائل باشین♥️
1718