1464
1411
عنوان

خانماببینین کیکم خوب شده؟عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1306 بازدید | 100 پست
کیک من چرا همش توش خیس میمونه😣

خوب عزیزجان درجه فرت زیاد حتما توش خمیر و خیس میمونه

سعی کن از قالب های میان تهی استفاده کنی 

یا اگه از قالب کیک استفاده میکنی کم حجم بریز قشنگ من

من مامان میشم 😍به زودی دراین مکان تیکر بارداری نصب میگردد❤

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

من بودم عذاب وجدان نمیذاشت اصلا کیک درست کنم😢 تولدتون مبارک عزیزم

ولی شما نیسی! 

محدودیت فقط توی ذهنته! هرکجا هستی، جوونه بزن. خوب یا بد، تو چیزهای زیادی داری که بخاطرشون شکرگزار باشی. انرژی مثبت تنها چیزیه که هرچقدر به بقیه بديش بیشتر به دست میاری 😌من یه بمب انرژیم😂😂من خیلیگوگولی مگولی ایم البته از دوووور دوووووووور خیلی دوووووووووررررر😁😁😁دوستان ببخشید من الزایمر دارم تاپیک میزنم یهو میرم ممکنه جوابتونو هیچوقت یادم نیفته بدم😌😌😌😌😌من همونیم ک گیساشو چیدن بعد دیدن گیس کوتاهم بهم میاد و ضایع شدن هار هار هار😁😁😁اصلا قدیمی نیستم کاربری سابق هم ندارم، صلوات هم نمیخوام، ریپلی هم بکنید حتی نظر مخالفتونم هی بگین امااااا سر جدتون موضوع تبادل نظرمو نپسندین😂😂😂راستی میدونستی وقتی میخونم کاربر فلانی صدا زده چ خوشحال میشم؟؟ صدام بزنین زیاااد آباریکلا خانوم قیزا. از من به شما نصیحت ازدواج فامیلی نکنید ولی، هیچ فامیلی اونقدر خوب نیست بخای یه بار دیگه باهاش فامیل شی:)))  اینقدر گفتین مادرشوهر مادرشوهر که هروقت میبینمش میخام شاتگانمو دربیارم خون را بندازم. نکنین این کارا رو. نی نی سایت جاییه که میتونه از یه عروس گوگولی مگولی مث من، صدام حسین بسازه (صدام or سدام or ثدام؟) میای سایت، میبینی نه تنها شناسایی شدی، بلکه یه بی‌شعور که اسمش مثلا فامیله داره کل زندگیتو برا بقیه تعریف میکنه.! چقد بیکارین اخه
1475
خوب عزیزجان درجه فرت زیاد حتما توش خمیر و خیس میمونه سعی کن از قالب های میان تهی استفاده کنی  ...

قشنگ همه ی اینایی که گفتی دلیلشه😂 حرارت زیاد...حجم زیاد...بی قالب...

مثلا تو گوشی بابات سیو باشی..... اسپرم برنده ی بابا 😃
البته استاتر گفت فقط برا اینکه باهم باشن کیک‌پختن 💋 کادوهاشون و بزن برقصاشون قبلا کردن😁😁😁😁

میدونم منم اصلا منظورم استارتر نبود درکل گفتم خوبه احترام این روزا رو نگه داریم وگرنه خوشحال کردن اهل خونه چه خانم چه آقا چه بچه ها خودش والاترین چیزهاست 

اگه مهم باشی سراغ تو میگیرن، نمیگیرن چون براشون مهم نیستی!!دیگه توضیح ازاین شفافتر!!! برا خودتون ارزش قائل باشین♥️
1334
قشنگ همه ی اینایی که گفتی دلیلشه😂 حرارت زیاد...حجم زیاد...بی قالب...

بیا من یه کمد قالب دارم😁😁😁

درجه حرارت کم بزار

قالب پر نکن زیاد 

اوکی میشه

من مامان میشم 😍به زودی دراین مکان تیکر بارداری نصب میگردد❤
1476
بیا من یه کمد قالب دارم😁😁😁 درجه حرارت کم بزار قالب پر نکن زیاد  اوکی میشه

اخه حرارتو کم میکنم رو 180 میزارم باید قشنگ 2 ساعت بزارم بمونه. 

مثلا تو گوشی بابات سیو باشی..... اسپرم برنده ی بابا 😃
کیکای منم بو تخم مرغ میده انقدر خوشفرم و قشنگ میشن بعد بوش حالمو بهم‌میزنه😥

وانیل بزنی بو تخم مرغ نمیده یذره وانیل بزن ب تخم مرغ کیکت بعدهم بزن تخم مرغ تاریخ دارم بگیر 

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1508