2726
عنوان

مشکل از منه یا اون

593 بازدید | 39 پست

من قبلا جدا شدم چند سال پیش دیگه با هیچ جنس مخالفی تو رابطه نبودم هیچوقت الان با یه آقایی اشنا شدم همسن خودمه عاقله و کارمند مثل خودم مجرده باهم خوبیم نیاز عاطفیمو پر میکنه باهاش خوبم مهربونه ولی میخواد الویت اولم باشه قصدشم ازدواجه مثلا میگه تو اداره چرا ز زدم ج ندادی جرا عکس خواستم ندادی متوجه نیس کسی میشمه مراجعه کننده دارم ینی چی نمیفهمی دوستم خونوادم پیشمه مساعد نیستم حرف بزنم ینی چی بدش میاد میگه من بمیرمم تو جهنمم باشم بهت ج میدم تو چرا نمیدی چرا رفتی خونه دوستت از مامانش مراقبت کنی وقتی به من قول داده بودی حرف بزنیم متوجه نمیشه حالش بد بود باید میرفتم میگه فقط من من چند ساله کسی تو زندگیم نبوده میگم‌نکنه من کم میذارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

معلومه مشکل از اون....انگار همه زندگیتو باید براش فدا کنی..

هر که منظور خود از غیر خدا می طلبد ، چون گدایست که حاجت ز گدا می طلبد . با خدا باش ، پادشاهی کن ، بی خدا باش ، هر چه خواهی کن ...
2728

بهت وابسته شده 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
خیلی منم حوصله اینکارارو ندارم

ازالان درکت نمیکنه وای بحال بعد.

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
2706