2703
2553

یه سال و نیمه باهمیم ، اول دوست بودیم بعد نامزد کردیم 

اولای دوستی بهم گفت یکی از دوستاش گفته به خانومت بگو یکی از دوستاشو به من معرفی کنه ، منم کفت من همه دوستام ازدواج کردن ، اونم کفته بود باشه ولی وای به حالتون اگه روز عروسیتون دختر مجرد تو دوستاش باشه !!!!! 

خلاصه این بعد از اون جریان با من بد شده انگار ، تو این یه سال و خورده ای خیلییی سعی کرد رابطمونو خراب کنه ولی نشد ، حالا دو شب پیش که قرار بود نامزدم بیاد دنبالم بریم بیرون قبلش با دوستش میره باشگاه اونا هم یواشکی کیف پولشو برمیدارن که مجبور شه قرارشو با من کنسل کنه و با اونا بره بیرون 

گرچه نامزدم بازم اومد دنبالم و با اونا هم دعواش شده بود سر این رفتارشون ولی من دیگه خیلی خسته شدم از حضور این مردک های بی شخصیت ، داره میشه دو سال که ما با همیم ولی هنوزم دارن اذیت میکنن . بچه هم نیستن ۳۳ سالشونه . اخه آدم چقد عقده ای 

چه احمق و خاله زنک

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

از این لجم میاد که این دوستاش چون ده ساله همه با هم  دوستن کنار گذاشته نمیشن و باید تحملشون کنم 

حتی همین دوستش یه بار بهش گفته بود مگه حالا این چیه که ولش نمیکنی ، دختر‌ ریخته 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
از این لجم میاد که این دوستاش چون ده ساله همه با هم  دوستن کنار گذاشته نمیشن و باید تحملشون کنم ...

زااااارت

دختر ریخته اما واس تو ک برات فرقی نداره هرکی شدو نگه میداری بعدم میری سراغ یکی دسگ

واااای حرصم گرفتههههه

اگه قراره نامزدت با حرف دوستاش ولت کنه بره بهتره😐

خدایا !خیلی ها نشسته اند پای تماشای سرنوشتم؛جوری دستانم را بگیر و بلندم کن که لحظه ی بلند شدنم تا همیشه،در خاطرشان بماند..🌱🕊🤍
عجب اشغالایی😐 دوس دختر میخایی چیکار رابطه اینا داری روانیه مریض  خوبه نامزدت دل ب دلشون نمید ...

متاسفانه میگه نمیتونم کنار بزارمشون چون بیشتر از ده ساله باهمیم . اتفاقا باهاشون زیاد بیرون میزه حرف میزنه ، اصلا غیرت نداره رو این مساله ، دوستش بهش گفته به خاطر یه ذره گوشت خودتو خوار کردی . حالم بد شد اینو فهمیدم 

2714
منم نظرم همینه 

گلم با نامزدت صحبت کن

بگو حتی دوست هزارسالت هم باشه تو منو شریک زندگیت انتخاب کردی قراره اسم من تو شناسنامت باشه و من از حضور دوستات و دخالتشون تو زندگیمون اذیت میشم

خدایا !خیلی ها نشسته اند پای تماشای سرنوشتم؛جوری دستانم را بگیر و بلندم کن که لحظه ی بلند شدنم تا همیشه،در خاطرشان بماند..🌱🕊🤍
متاسفانه میگه نمیتونم کنار بزارمشون چون بیشتر از ده ساله باهمیم . اتفاقا باهاشون زیاد بیرون میزه حرف ...

بخاطر گوشت؟

چ ادمای اشعال و کثیفی

بش بگو اگ قراره تحت تاثییر حرفای اینا باشی همین الان گم شو از زندگیم

اه

يكم يه سري كارا كن ك شوهرت هميشه دلش بخاذ پيش تو باشه چ كاري و فلانشو تو اينترنت سرچ كن بش نگو با اين نرو با ارن برو ولي همش سعي كن به خودت برسي محبتش كني ك هيچ احدوناسي نتونه رابطتونو خراب كنه ... شايد شيش ماه برات وقت ببره تا شوهرت كاملا ازشون بكنه و قدر تو رو بفهمه و ببينه اونا بعدا خودشون ميرن دنبال زندگيشونو اينو تنها ميزارن ... 

عزیزم اصلا نگو با اونا نباشه . اصلا حساس نباش . کم کم ولشون می کنه

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
2706