2726
عنوان

فکر کنین پسردارین و براش قراره برین خواستگاری

| مشاهده متن کامل بحث + 380 بازدید | 59 پست

اگه جلو پسرم نخواد هی درمورد عقد ناموفقش حرف بزنه نه من مشکلی ندارم اما من سطحی نگاه کردم 

هیچ وقت با کسی که رژیم داره وارد رابطه نشو کسی که تونسته از نون خامه ای و ماکارونی بگذره یه روزی هم از تو میگذره😋😋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من خودم به ازدواح سنتی اعتقاد ندارمو سنتی ازد نکردم واسه پسرم برم خواستکاری؟؟ هرکیو دوست داشت و خودش پسندید نهایت من فقط راهنماییش میکنم دیگه

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!
اگه پسرم بشناسش و عاشقش باشه و دلیلشو بدونه برام مهم نیست😐🐀

عه سلاااام موش موشی😍😍😍 من از روی موشت میشناسمت😍😍 امضامو لایک میکنی؟

اگه پسرم عاقل و بالغ باشه و از سر بی عقلی انتخاب نکرده باشه و دختره همچین شرایطی داشته باشه قبول میکنم

مهم خوشبختی پسرمه

خدایا !خیلی ها نشسته اند پای تماشای سرنوشتم؛جوری دستانم را بگیر و بلندم کن که لحظه ی بلند شدنم تا همیشه،در خاطرشان بماند..🌱🕊🤍
اگه جلو پسرم نخواد هی درمورد عقد ناموفقش حرف بزنه نه من مشکلی ندارم اما من سطحی نگاه کردم 

وگرنه کلی چیز دیگه هم هست من همینجوری نگاه کردم

هیچ وقت با کسی که رژیم داره وارد رابطه نشو کسی که تونسته از نون خامه ای و ماکارونی بگذره یه روزی هم از تو میگذره😋😋
فقط مهمه چرا طلاق گرفته ایراد از دختر بوده یا نه بقیه اش مهم نیست

پسره دست بزن داشته بد اخلاق و فحاش بوده و خانوا شم حمایتش میکردن و بسیاااار زورگو بود

خدایا... حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد💚💚🍃الله 
2706