2703
2553
عنوان

کاش گوشیتون منفجر شه

143 بازدید | 12 پست

کاش اون لحظه که تصمیم میگیرین تایپک سرکاری و دروغی بذارین گوشیتون منفجر شه وقتی میبینم که کاربرها اینقدر از سر دلسوزی وقت میذارن و شما رو توی تایپک های دروغی تون راهنمایی میکنن 

از ته دل واستون متاسف میشم

(مخاطب خاصی نداره)

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ

هیچ تاپیک سرکاری اینقدر به شعور من مخاطب بی احترامی نکرده بود که تاپیک دیشب راجع به بلیط آلمان و جاری بهم توهین کرد. آخه مارو چی فرض کردن خداااایی

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باشه

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
2456
هیچ تاپیک سرکاری اینقدر به شعور من مخاطب بی احترامی نکرده بود که تاپیک دیشب راجع به بلیط آلمان و جار ...

پس سر کاری درست حسابی ندیدی. اون که شوخی ای بیش نبود

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...

نگو! 

خراب شه بد بخت میشم 😭😭

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
آینه آینه چون خودتم طوری موضوع نوشتی که اول بیایم داخل بعد بگی چرا

😁

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
2714
پس سر کاری درست حسابی ندیدی. اون که شوخی ای بیش نبود

خیر سرکاری دیدم. زیاد هم دیدم. اما همه سناریوی قوی داشتن  نه اینکه یکی بیاد بدون اینکه از ساده ترین چیزا اطلاعات داشته باشه یه داستان بچگانه بذاره و فکر کنه ما بلانسبت اینقدر اسکلیم که باور میکنیم. دقیقا چون تا این حد ساده بود سرشار از توهین به مخاطب بود

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
خیر سرکاری دیدم. زیاد هم دیدم. اما همه سناریوی قوی داشتن  نه اینکه یکی بیاد بدون اینکه از ساده ...

دیگه عقلش  همون قدره

اتفاقا ادم دلش واسه سرکاری هایی که ماه ها ادم اوسکل میکنن خیلی می سوزه  این خیلی بده

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...