1472
1459
عنوان

کاش گوشیتون منفجر شه

129 بازدید | 12 پست

کاش اون لحظه که تصمیم میگیرین تایپک سرکاری و دروغی بذارین گوشیتون منفجر شه وقتی میبینم که کاربرها اینقدر از سر دلسوزی وقت میذارن و شما رو توی تایپک های دروغی تون راهنمایی میکنن 

از ته دل واستون متاسف میشم

(مخاطب خاصی نداره)

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ

هیچ تاپیک سرکاری اینقدر به شعور من مخاطب بی احترامی نکرده بود که تاپیک دیشب راجع به بلیط آلمان و جاری بهم توهین کرد. آخه مارو چی فرض کردن خداااایی

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نظر من،نظر منه من شمارو اجبار نمیکنم نظرمو قبول کنید قرار هم نیست با توهین و بی ادبی شما نظرمو عوض کنم اگر دلیل منطقی دارید و میتونید به دور از توهین و تندی و...، متمدنانه گفت و گو کنید خوشحال میشم باهاتون هم صحبت بشم اما اگر قراره توهین، تندی، قضاوت، مسخره کنید یا اصل حرفمو نفهمیده باشید با یه "باشه" به بحث خاتمه میدم که نه اعصاب من خورد بشه نه شما☺️خواهشمندیم در صورت داشتن اعصاب کافی و لحن مودبانه و در صورت متوجه شدن کامنتم ریپلای بفرمایید😉والا این دو روز دنیا ارزش اعصاب خوردی تو نی نی سایتو دیگه نداره👎🏻

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1475
هیچ تاپیک سرکاری اینقدر به شعور من مخاطب بی احترامی نکرده بود که تاپیک دیشب راجع به بلیط آلمان و جار ...

پس سر کاری درست حسابی ندیدی. اون که شوخی ای بیش نبود

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

اينا خودشون مريضن 😂حالا گوشي هم بتركه مشكل رو مشكل

درخواست دوستي قبول نميكنم 😕 پروفم رو كپي نكنين مرسي اه🐣وقتي ميام ني ني سايت حس ميكنم اومدم مراسم اعتكاف مدام دهنم درگير دعا و روضه و صلواته 😂😂شما كه تو اعتكافي ايقذه فرستادي دستت طلا يه دونم واس من بفرس 😂💞✋🏻
1447
پس سر کاری درست حسابی ندیدی. اون که شوخی ای بیش نبود

خیر سرکاری دیدم. زیاد هم دیدم. اما همه سناریوی قوی داشتن  نه اینکه یکی بیاد بدون اینکه از ساده ترین چیزا اطلاعات داشته باشه یه داستان بچگانه بذاره و فکر کنه ما بلانسبت اینقدر اسکلیم که باور میکنیم. دقیقا چون تا این حد ساده بود سرشار از توهین به مخاطب بود

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نظر من،نظر منه من شمارو اجبار نمیکنم نظرمو قبول کنید قرار هم نیست با توهین و بی ادبی شما نظرمو عوض کنم اگر دلیل منطقی دارید و میتونید به دور از توهین و تندی و...، متمدنانه گفت و گو کنید خوشحال میشم باهاتون هم صحبت بشم اما اگر قراره توهین، تندی، قضاوت، مسخره کنید یا اصل حرفمو نفهمیده باشید با یه "باشه" به بحث خاتمه میدم که نه اعصاب من خورد بشه نه شما☺️خواهشمندیم در صورت داشتن اعصاب کافی و لحن مودبانه و در صورت متوجه شدن کامنتم ریپلای بفرمایید😉والا این دو روز دنیا ارزش اعصاب خوردی تو نی نی سایتو دیگه نداره👎🏻
خیر سرکاری دیدم. زیاد هم دیدم. اما همه سناریوی قوی داشتن  نه اینکه یکی بیاد بدون اینکه از ساده ...

دیگه عقلش  همون قدره

اتفاقا ادم دلش واسه سرکاری هایی که ماه ها ادم اوسکل میکنن خیلی می سوزه  این خیلی بده

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم