2737
2734
عنوان

روانشناس کسی هس بگه من با این آقا چه کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 324 بازدید | 36 پست
دیر شناختم شخصیتشو  و دارم روانی میشم و عین خیالش نیس هیچی؛ برم رفتم و بمونمم موندم و هیچ تلاشی ...

چون این شخصیت درونش نهادینه است

برو

شک نکن

چون اگر بمونی در حق خودتون ظلم کردین و بعد ها حسرت براتون میمونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیر شناختم شخصیتشو  و دارم روانی میشم و عین خیالش نیس هیچی؛ برم رفتم و بمونمم موندم و هیچ تلاشی ...

فرد به فرد فرق میکنه اما

یادتون باشه این مدل ادما کمتر چیزی از خودشون بروز میدن...اگر موندین ته تو کل زندگیش رو در بیارید!!!

چون این شخصیت درونش نهادینه است برو شک نکن چون اگر بمونی در حق خودتون ظلم کردین و بعد ها حسرت برا ...

فقط میدونم خیلی خانواده دوست هس و تمام زندگیش وقف خانوادش و کارش هست 

2731
فرد به فرد فرق میکنه اما یادتون باشه این مدل ادما کمتر چیزی از خودشون بروز میدن...اگر موندین ته تو ...

تو این چند ماه هیچوقت عصبانیش رو ندیدم و آنقد آروم هس  آدم روانی میشه؛ بنظرتون چرا سراغمو نمیگیره؟؟

2738

عزیزم من روانشناسم. پست هات رو خوندم. خودت تمام خصوصیاتش رو به خوبی شناختی. فقط دنبال علتش هستی. این که تا حالا عصبانیتش رو ندیدی؛ دلیل بر عصبانی نشدنش نیست. اون عادت داره این رفتار رو تو اجتماع از خودش نشون بده. بی محلی هاش هم از بی خیالی نیست. بلکه رفتارهای سادیسمی هست که کامل تحت کنترلش هست. کاری بودن و علاقه به خانواده فقط قسمتی از زندگیش هست که به نمایش گذاشته. معذرت خواهی نکردن به خاطر ارتباط مشکوکش، یا بی محلی کردن، یا توضیح ندادن. همه نشون دهنده اهمیت این موضوع هست. و الا هیچ عکس العمل عادی تری می خواد. ختم شدن یه اشنایی به ازدواج همیشه نشون دهنده موفقیت تو اون رابطه نیست. ادم ها با توجه به ملاک هاشون انتخاب می کنن. یکی از ملاک ها میتونه پذیرفتن خیانت ها باشه. پذیرفتن بی محلی ها. پذیرفتن بد اخلاقی ها. پذیرفتن خساست. یا هر رفتار نادرست دیگه ای. شما هر بار که کوتاه بیای داری با اون اقا میگی من پذیرای این رفتارها هستم. 

من فارغ التحصیلم از برودمن چی می خوای بدونی عزیزم؟

اسم ۵۲ قسمت مغز رو که تقسیم بندی کرده از کجا بیارم هر چی گوگل میکنم نمیاد و یه سوال دیگه عقده ها از نظر فروید چن تان اونم گیر نمیاد همه از نظر یکی دیگه گیر میاد

اسم ۵۲ قسمت مغز رو که تقسیم بندی کرده از کجا بیارم هر چی گوگل میکنم نمیاد و یه سوال دیگه عقده ها از ...

اگه تو نت نیست باید از کتاب بخونی. کارشناسی یه کتاب نوروسایکولوژی داشتم کامل توضیح داده بود. اون کتاب رو ندارم. تو کتابام نگاه می کنم و تو نت واست سرچ می کنم ببینم چی میتونم پیدا کنم. فروید رو هم واست پیدا می کنم اگه زمان داشته باشی. چون من خودم روانکاوم. و کتابای زیادی در مورد روانکاوی مطالعه کردم و دارم. فقط الان دیگه خیلی دیر وقته.

عزیزم من روانشناسم. پست هات رو خوندم. خودت تمام خصوصیاتش رو به خوبی شناختی. فقط دنبال علتش هستی. این ...

شایدم نمیخواد اصلا زیر بار ازدواج بره؛ من خیلی منطقی باهاش صحبت کردم که تصمیمون رو بگیریم و اون همیشه گفت دوستت دارم و شرایط جور بشه وکارامون را بکنیم

خوب باید چیکار کنم؟

بالاخره زندگی خودت هست. تصمیم گیرنده در اخر خودت هستی. ولی خودت چی فکر می کنی؟ با ادمی که احترام نمیذاره. دودلی هات رو حل نمیکنه.  8 ماه واسه شناختش وقت گذاشتی و این دورانی که باید برات شاداب کننده باشه رو واست به نگرانی از حال و اینده تبدیل کرده. میتونه ایده ال ات باشه

2706