2410
2553

چت هاشو با یه خانم دیدم و بعد من شاکی شدم و اون گفت چیزی نیس و من تو رو میخوام و از اینحرفا و منم فقط سکوت کردم وماحالش نکردم وبعد این ماجرا اصلا سراغمو نگرفت و تا امروز که سه هفته گذشته بهش پیام دادم درحقم جفا کردی؛ با خونسردی میگه مگه چکار کردم؟ میگه بهت گفتم چیزی نبوده و اگه میخواستم با کسی دوست باشم که اینهمه واسه هم وقت نمیگذاشتیم " کلا اخلاقش از اولم همینطور بود اصلا تلاش نمیکنه برای رسیدن بهم و من پیام میدادم همیشه ونمیدادمم اون عین خیالش نبود ؛ آنقد کلافم  ۸ ماه عمرم رفت و این آقا عین خیالش نیس ؛ همه میگند ولش کن از اینحرفا؛ یکی نیس بگه درد این آقا چیه چرا اینطور میکنه؟ هی بخودم میگم بیخیالش بشم ولی نمیتونم م م‌م م ؛ خدا ازش نگذره که روحمو ریخته بهم و عین خیالش نیس 

منم میگم فراموشش کن 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

@63hamideh      

عزیزم این ادما اصطلاحا بازیگرن و دنبال هیچی نیستن وگرنه حداقل پیگیرتون میشدن...این ادما اصولا هیچ چیزی برای از دست دادن ندارن و جز خوشون نهایتا خانواده خونی شون هیچ چیزی براشون اهمیت نداره

پیشنهادم بهتون اینه دوتا پا دارید،دوتا پا دیگه بگیرید و فرار کنید!!!!این ادمها ترسناک ترین نوع مرد برای اشنایی با دختر ها هستن...ضربات احساسی که وارد میکنن گاهی چنان هولناک که دختر دچار عدم اعتماد به نفس و افسردگی میشه...ازین  مدل پسرها چیزی برای شما نمیمونه

@63hamideh     عزیزم این ادما اصطلاحا بازیگرن و دنبال هیچی نیستن وگرنه حداقل پیگیرتون می ...

دیر شناختم شخصیتشو  و دارم روانی میشم و عین خیالش نیس هیچی؛ برم رفتم و بمونمم موندم و هیچ تلاشی نمیکنه اصلا

2706