2737
2739

چت هاشو با یه خانم دیدم و بعد من شاکی شدم و اون گفت چیزی نیس و من تو رو میخوام و از اینحرفا و منم فقط سکوت کردم وماحالش نکردم وبعد این ماجرا اصلا سراغمو نگرفت و تا امروز که سه هفته گذشته بهش پیام دادم درحقم جفا کردی؛ با خونسردی میگه مگه چکار کردم؟ میگه بهت گفتم چیزی نبوده و اگه میخواستم با کسی دوست باشم که اینهمه واسه هم وقت نمیگذاشتیم " کلا اخلاقش از اولم همینطور بود اصلا تلاش نمیکنه برای رسیدن بهم و من پیام میدادم همیشه ونمیدادمم اون عین خیالش نبود ؛ آنقد کلافم  ۸ ماه عمرم رفت و این آقا عین خیالش نیس ؛ همه میگند ولش کن از اینحرفا؛ یکی نیس بگه درد این آقا چیه چرا اینطور میکنه؟ هی بخودم میگم بیخیالش بشم ولی نمیتونم م م‌م م ؛ خدا ازش نگذره که روحمو ریخته بهم و عین خیالش نیس 

منم میگم فراموشش کن 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

@63hamideh      

عزیزم این ادما اصطلاحا بازیگرن و دنبال هیچی نیستن وگرنه حداقل پیگیرتون میشدن...این ادما اصولا هیچ چیزی برای از دست دادن ندارن و جز خوشون نهایتا خانواده خونی شون هیچ چیزی براشون اهمیت نداره

پیشنهادم بهتون اینه دوتا پا دارید،دوتا پا دیگه بگیرید و فرار کنید!!!!این ادمها ترسناک ترین نوع مرد برای اشنایی با دختر ها هستن...ضربات احساسی که وارد میکنن گاهی چنان هولناک که دختر دچار عدم اعتماد به نفس و افسردگی میشه...ازین  مدل پسرها چیزی برای شما نمیمونه

@63hamideh     عزیزم این ادما اصطلاحا بازیگرن و دنبال هیچی نیستن وگرنه حداقل پیگیرتون می ...

دیر شناختم شخصیتشو  و دارم روانی میشم و عین خیالش نیس هیچی؛ برم رفتم و بمونمم موندم و هیچ تلاشی نمیکنه اصلا

2706