1464
1411

من هرچیییییی بخورم چاق نمیشم 

شازده کوچولو پرسید کی اوضاع بهتر میشه؟                 روباه گفت : از وقتی ک بفهمی همه چیز به خودت بستگی داره ...                                                        ( کاربر قدیمی ام ک ب لطف بعضی دوستان ترکیدم 😏 ) 

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1473

میشه هرچی خورد و چاق نشد ولی نمیشه هرچقد خواستی بخوری و چاق نشی

اگه یه قلب عین آینه داری،مث مایی قابل احترامی،من همه ی آدمارو دوس دارم،همیشه هم این حسمو بروز دادم،همیشه به همه خوشبینم درست یا نه،همیشه نشون دادم چقد تو مشتامن،به همه ادب کردمو همین،ادب کردنا ادب کرد منو رفیق،ا یه جا دیگه عقلم رسید،ا چشم میوفتی اگه در دسترسی🐀😟
تحرکت زیاده؟

ن بابا همش درازیدم 😁

شازده کوچولو پرسید کی اوضاع بهتر میشه؟                 روباه گفت : از وقتی ک بفهمی همه چیز به خودت بستگی داره ...                                                        ( کاربر قدیمی ام ک ب لطف بعضی دوستان ترکیدم 😏 ) 
1432
تحرکت زیاده؟

البته کلااااا زیاد شکمو نیستم

غذام ن زیادع ن کم 

ولی یوقتاییم خیلی بخورم نهایتش یکی دو کیلو چاق میشم

كالري شماري هم بكني بازم بايد چيزاي چاق كننده مثل چربي و شكلات و برنج رو به حداقل برسوني تا لاغر شي عزيزم.فرض كن كالري مجازت ١٥٠٠ باشه نميشه كه هر ١٥٠٠ تارو شيريني و برنج بخوري بعدم بگي ديگه كالري مجاز خوردم لاغر ميشم

زندگی رو سختش نکنیم.نیازی نیس به هر حرفی و عملی عکس العمل نشون بدیم.عشقم پسرم   اسمم بتول نيست

اره 

مثلا پیتزا میخوای بخوری باید حواست به کالریش باشه به اندازه ای بخوری که میزان مجازو رد نکنی

سعدی اگر عاشقی کنی و جوانی ،عشق محمد بس است و آل محمد.....اللهم صل علی محمد و آل محمد    💖      ای شهیدان به خون غلتان خوزستان درود                      لاله های سرخ پرپر گشته ی ایران درود🌹
1474
منظورم همینه هرچی دلم خواست بخورم به اندازه مثلا شیرینی

اره میتونی

ولی نخوری بهتره.مزش میره زیر دندون نمیتونی تحمل کنی بیشترمیخوری

اگه یه قلب عین آینه داری،مث مایی قابل احترامی،من همه ی آدمارو دوس دارم،همیشه هم این حسمو بروز دادم،همیشه به همه خوشبینم درست یا نه،همیشه نشون دادم چقد تو مشتامن،به همه ادب کردمو همین،ادب کردنا ادب کرد منو رفیق،ا یه جا دیگه عقلم رسید،ا چشم میوفتی اگه در دسترسی🐀😟
اوه پس باید ی رژیم غذایی درست بگیرم🤦‍♀️😞

آره ديگه عزيزم سالم خوري و كالري شماري رو باهم بايد انجام بدي

زندگی رو سختش نکنیم.نیازی نیس به هر حرفی و عملی عکس العمل نشون بدیم.عشقم پسرم   اسمم بتول نيست