1472
1459

سلام.عقد هستم.از نامزدم پرسیدم به اخلاقم نمره چند میدی.گف8

خیلییییییییی تعجب کردم چون همیشه سعی کردم بهش غر نزنم.اذیتش نکنم.قهر نکنم

بعد پرسیدم چرا گف واسه این که حسودی - حرف منو گوش نمیدی

دروغ میگه من اکثر مواقع حرفشو گوش کردم

حسادت هم تو ذات همه ی زن ها هست

الان بی انگیزه شدم حس میکنم قدرمو نمیدونه

نمره8 خییییلی کمهه ینی اینقد رمن بدم واسش

تو هم بهش صفر ميدادي خب😂

درخواست دوستي قبول نميكنم 😕 پروفم رو كپي نكنين مرسي اه🐣وقتي ميام ني ني سايت حس ميكنم اومدم مراسم اعتكاف مدام دهنم درگير دعا و روضه و صلواته 😂😂شما كه تو اعتكافي ايقذه فرستادي دستت طلا يه دونم واس من بفرس 😂💞✋🏻

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

1436

اگه من بپرسم شوهرم میگه منفی ۵ 😅

به نظرم همه خانما باید یکیو داشته باشن بهشون بگه اگه موهاتو زدی نه من نه تو              _من دارمااا اما نمیدونم چرا لحنش فرق داره 🤭    میگه برو  بروووو بزن موهاتو خودتو بکن شکل مُرغ دُم کُل 🤪         ( کی دیده این مرغَرو ؟؟ چه شکلیه حالاااا؟؟  )😑

خو چرا ای سوالو کردی😐بش،میگفتی با بز ازدواج میکردی بهتر بود تو ک انتظار داری فقط حرفتو گوش بدم

اگه یه قلب عین آینه داری،مث مایی قابل احترامی،من همه ی آدمارو دوس دارم،همیشه هم این حسمو بروز دادم،همیشه به همه خوشبینم درست یا نه،همیشه نشون دادم چقد تو مشتامن،به همه ادب کردمو همین،ادب کردنا ادب کرد منو رفیق،ا یه جا دیگه عقلم رسید،ا چشم میوفتی اگه در دسترسی🐀😟
1469
1474

خوبه ک حالا خیلی ازماخانوما شاید نمره منفی بگیریم😂😂

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
1457