2410
2553

سلام

من خ کیکام تخت میشد انقد سرچ کردمو مطلب خوندم.......الان عالی میشن

من هرچند تا نکته ای ک میدونمو میگم شماهم اگه مورد دیگه ای اضافه کنین

امیدوارم مفید باشه براتون.

لااااااایک ننننکنییید لدفن  

بگو

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
حتما ارد قنادی سه صفر استفاده کنین اردای نانوایی سبوس زیاری دارن مانع پف میشه

نیم ساعت قبل شروع کار همه مواد ب دمای محیط رسیده باشن

2714

ظرف سفیده پره های همزن قاشق و...همه چی باید خشک باشه تا سفیده بتونه فرم بگیره.یک دیقه ی اولو با درجه ی کند همزن بزنین بعد ببرین تا اخر تا فرم بگیره درحدی ک مث خامه بشه و با کج کردن طرف نریزه.وبذارین داخل یخچال

از پیمانه های قنادی بجای لیوان دسته دار اگه استفاده کنین بهتره دقیق تره. واس اندازه گیری مایعاتم پارچ مدرج بهتره و دقیقتره 

موقع اضافه کردن آرد و سفیده تخم مرغ، ب هیچ عنوان از همزن استفاده نشه. با لیسک سیلیکونی یا قاشق چوبی هم بزنین.و کلام اروم بدون هیچ عجله ای فولد کنین. این عبارت فولد کردنو گوگل سرچ کنین میاره

اردو سه بار الک میکنم

امیدوارم کسی مثل خودت سرراهت قرار بگیرد..بنگر که این دعاست یا نفرین؟                          یه پیج میشناسم پرازچیزای خوشکل واسه مامانا و نینی ها @baftilla
2706