2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
ان شاء الله عزیزم منتظر خبرهای خوبت هستم آبجی... منم خوبم گلم 💋 این روزا فقط کمی دلم میگیره از نبود ...

عزیز دلم فدات بشم اره سخته دوری از خانواده خیلی ولی نی نی نازت که دنیا بیاد سرت گرم‌میشه خیلی گلم هر موقع دلت گرفت بیا با هم بحرفیم‌گلم 😍

همه چی درست میشه 
2714

منم بچه خواهرم رو تو 8 سالگی ش از دست دادم

درست 8سال و 8 ماهش بود 

خواهرم دیگه بچه دار هم نمیشه داااغونه😔

درکت میکنم

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی

خدا هیچ پدر،مادریو با بچش امتحان نکنه واقعا نبود فرزتد سخته😔

خدا ب دلت ارامشو صبر بده انشالله

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤
2706